2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا خودت تو قران یا مفاتیح ذکر آیه یا دعا و سوره ایی رو چله نمیگیری برای رفع مشکلت

ما ادمها متاسفانه بخاطره تنبلی و بی حوصلگی فقط دنبال کارای راحتیم وازین رفتار همدیگه ام سوءاستفاده میکنیم مثالش همین دعا نویسا که چهارتا چرت و پرت میدن دستمون

چرا خودت تو قران یا مفاتیح ذکر آیه یا دعا و سوره ایی رو چله نمیگیری برای رفع مشکلت ما ادمها متاسفان ...

عزیزم من ۲باربارداریه پوچ داشتم این بار میخوام یه چله ای بگیرم.به نظر شما چله زیارت عاشورا خوبه؟

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
2738
چرا خودت تو قران یا مفاتیح ذکر آیه یا دعا و سوره ایی رو چله نمیگیری برای رفع مشکلت ما ادمها متاسفان ...

اگه با ی دو تا چله حاجت نگرفتیم چی؟؟ 

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت، عهد بسته ام... قبل از مرگم نمیرم...!
اگه کسی برات دعا بگیره چطور باید دفع بشه؟

همین اتفاق برای ما از چندین سال پیش تا حالا میفتاده و همچنان ادامه داره.به ی ادم معتمد گفتیم تا رفع کنه اما واقعا مقطعی بود و بعد از ی مدت بازم مشکلات شروع میشدن.مدتیه که با اون فرد ارتباط نداریم.ولی سوره های یس ناس فلق اية الكرسي نماز نذر و نیاز و... انجام دادیم.وضعیتمون بهتر نشده ولی بدترم نشده.شما اگه بار اوله چنین چیزی پیدا کردی بسوزونش بعدم سوره یس بخون 4قل بخون تا رفع بشه

عزیزم من ۲باربارداریه پوچ داشتم این بار میخوام یه چله ای بگیرم.به نظر شما چله زیارت عاشورا خوبه؟

گلم یوقت ناراحت نشی از نظرم من منظورم به شما نبود کلی گفتم

ببین بنظرم هر دعایی از مفاتیح یا سوره قران رو چله برداری جواب میده 

ولی ولی ولی

اگه با عشق با اعتقاد با ایمان و از ته ته قلبت بخونیش بهت قول میدم به خواستت میرسی 

ولی تصمیم بگیر قبل از شروع کردن

که حتی لحظه ای موقعه خوندن حس بد نگیری ۲بار چیه حتی اگه قبلش ۱۰۰بار بارداری پوچ داشتی با قلبی گشاده بخون

جوری بخون که انگار بهت قول دادن بهده از چهل روز به خواستت میرسی فقط باید ۴۰روز این سوره یا دعارو بخونی

مث دختر بچه ایی که ۴۰ روز مونده به تولدش و مامانش بهش قول یه عروسک خوشگل رو داده  

گلم یوقت ناراحت نشی از نظرم من منظورم به شما نبود کلی گفتم ببین بنظرم هر دعایی از مفاتیح یا سوره قر ...

نه اصلاا ناراحت نشدم عزیزم.من بارداریه دومم قبلش میخواسم زیارت عاشورا ۴۰ روز بخونم ولی اخرم نشد وتنبلی کردم.

این بار حتما میخونم ضرر ک نداره باعث ارامشم میشه

یس هم میخونم ان شاا... 

راس میگی شما باید با اطمینان قلبی اینکارو کرد و شک ب دلمون راه ندیم

❤❤❤❤😍🙏🙏🙏

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

سلام عزیز دلم یک لطف میکنی باتوجه به حست به من بگی ا ن شا ء الله چه موقه ازدواج میکنم و شغلش چی هست و آیا به امید خدا توی رشته ای که درس میخونم چه موقع کار گیرم میاد؟ 

🌹🌹🌹منتظر ظهور مهدی صاحب الزمان هستم و به نگاه و یاری صاحب زمان دلبسته ام :خواهرای گلم برای سلامتی امام زمان و ا ن شا ءالله حاجت روایی همه ی بنده های پروردگار یک صلوات بفرستید 🌹🌹🌹