2737
2734

سلام خانما 

من باروارم اخر ماه هفتم هستم تو دوماه گذشته ۹ کیلو اضافه کردم الان رفتم دکتر تو یک ماه ۷ کیلو اضافه کردم مولتی هام رو هم قطع کرده بودم یکماه .دکتر میگه خیلی زیاده .منو خیلی نگران کرد قبلا ازمایشامم نرمال بوده .دوباره برام الان ازمایش تیروئید و جمع اوری ادرا ۲۴ ساعته نوشته.کسی تجربه اش رو داره میدونه میتونه هز چی باشه کسی مثل من بود و مشکل نداشته باشه .خیلییی نگران شدم.☹☹☹☹

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

غذات چطوره زیاد میخوری ؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ازمایش قندت اوکیه؟

ماه پیش که انجام دادم اره نرمال بودش

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
غذات چطوره زیاد میخوری ؟

خیلی نسبت به قبل بارداری

مسمومیت بارداری

اخه ازمایش ماه پیشم خوب بود که

2738
مسمومیت بارداری

مسمومیت بارداری علائم خاص دیگه ای یعنی نداره .واقعا مسمومیت بارداریه؟

کم کاری تیرویید داری؟

تو دو سه ازمایش که تا حالا تو بارداری انجام دادم نه نرما نرمال بود

2706