2726

من پدرم فوت شده حدود۲ماهه،،،من و خواهرم تقریبا این۴ماه پیش مامانم بودیم،۲ماه بیمارستان و ۲ماه بابام فوت شده،،الان بعد این مدت موندیم مادرمونو چیکار کنیم،،برادرم شغلش شهر دیگس و زیاد نمیتونه بیاد،،،الان به نظرتون مادرمو تنهابزاریم و بریم؟خودش اینو میگه اما ما مطمئن نیستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه شرایط سختی . خدا پدرتون رو رحمت کنه

اوایل نوبتی برید پیشش تا کم کم عادت کنه

خونه ویلاییه؟ اگه اره بفروشید اپارتمان بگیرین امن تره

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

سلام دوست من

اولا تسلیت عرض می کنم خدمتتون

به نظر من اگر مادرتون تن سلامتی داره و می تونه به کارهای خودش برسه که خدارو شکر تنها هم می تونه ادامه بده ولی بهرحال برای برخی نیازها کمک بشه خیلی بهتره.اگر در خانه خودتون یا برادرتون جا هست چه ایرادی داره بهش جا بدید اگر هم نیست که نزدیک خودتون یه خونه براش اجاره کنید که هم حواستون بهش باشه هم زندگی مستقل خودشم ادامه می ده در عوض خونه خودشو اجاره بدید اجاره اونو بگیرید بدید به این خونه جدیده فشاری براتون نمیاد خیالتونم راحت تره

شما خونتون شهر دیگه اس؟ کاش خونه ی خودشو بدین احاره یه خونه نزدیک خودتون اجاره کنین براش  گنا ...

عزیزم با کالری شماری وزن کم کردی؟؟ ورزش هم میکردی؟؟ دارو گیاهی هم میخوردی؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بزارین مادرتون تنها بمونه ولی بهش سر بزنید وهرروز باهاش تماس بگیرید شماها هم زندگی دارید مسول زندگی خودتون هستین مادرتونم میتونه مهمون بیاد خونتون بمونه بعدشم برگرده خونش اون تو زندگی خودش راحته اجبارش نکنید

یه خونه نزدیک خودتون برای مامانتون اجاره کنید یا اگه شرایطشو دارید پرستاری دوستی کسی بیارید باهم زندگی کنن فرد مطمئن منظورمه که روحیه بگیره یکم یا تنها نباشه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

با مادرتون جوری برخورد نکنید حس کنه از پس خودش بر نمیاد 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
عزیزم با کالری شماری وزن کم کردی؟؟ ورزش هم میکردی؟؟ دارو گیاهی هم میخوردی؟؟

کالری شمار 

حذف کردن برنج 

حالا دلم خواست هفته یکی تا دوبار اونم ۵ قاشق

نون و کف دست

ورزش 

پیاده روی 

رقصم خیلی کمک میکنه 

دم نوش و خونگی 

دارچین و شیر 

و چای دارچین اینا

کالری شمار  حذف کردن برنج  حالا دلم خواست هفته یکی تا دوبار اونم ۵ قاشق نون و کف دست و ...

خیلی ممنون گلم. لطف کردی. موفق باشی عزیزم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706