2726

زخم طبیعیه جز مراحل تتو هست و عموما از هفته اول بعد از 3 روز شروع میشه .

درد هم بستگی ب استانه تحملت داره اما بی حسی استفاده مبشه اونقد درد نداره ک نتونی بشینی .

رنگش هم بستگی ب مراقبت اولیه ت تا 21 روز داره و پوستت ک رنگپذیری پوستت چطور باشه ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زخم طبیعیه جز مراحل تتو هست و عموما از هفته اول بعد از 3 روز شروع میشه . درد هم بستگی ب استانه تحمل ...

من میکرو کردم یه قسمتایی پوسته هاش ریخته رنگش احساس میکنم یجوریه خوب میشه؟پنج روزه تازه

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
واسه من ک بعد از ۷ روز پوسته داد همش ریخت الان منتظرم ببینم چی میشه گفته رنگش بر میگرده تا ۲ هفته

طبیعیه پوسته ریزی یکی از مراحل فیبروز ک هیچ کلا تتو هست . 

اول تیره س بعد پوسته ریزی داره بعد کمرنگ میشه بعدش میریزه (سکته رنگ) و درنهایت رنگ اصلی مشخص میشه ک ترمیم میری و ... 

من میکرو کردم یه قسمتایی پوسته هاش ریخته رنگش احساس میکنم یجوریه خوب میشه؟پنج روزه تازه

بله کاملا طبیعیه اصلا نگران نباش ... به پوسته ها اصلا دست نزن و اجازه بده خودشون بریزن . پماد a چشمی استفاده کن تا ترمیمت . اگ پوستت چربه روزی یکبار و اگر خشکه روزی دوبار نهایت 

طبیعیه پوسته ریزی یکی از مراحل فیبروز ک هیچ کلا تتو هست .  اول تیره س بعد پوسته ریزی داره بعد ...

من بعد از ۵ روز رفتم حموم یعنی ۵ روز کلا نزاشتم آب بخوره بهش الان ک دیگه مشکلی نداره آب بخوره؟ چون پوستم چربه باید صورتمو مرتب بشورم

2706