2726
عنوان

از شیر گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همشو باهم نگیر خب من دو سال و نیم از پوشک گرفتم بچم یه روزه یاد گرفت بدون سختی خونه رو هم نجس نکرد . ...

من پسر اولیم ۲سالش کامل نشد هم اژ شیشه شیر هم از پوشک باهم گرفتم اینقد همکاری کرد اصن اذیت نشدم حالا این فسقلی کوچیک خیلی ناز داره اذیت میکنه همکاری نمیکنه

سخترین کار دنیا از شیر گرفتن و از پستونک گرفتن و از پوشک گرفتن من دارم از شیر میگیرم پسرمو ولی خواب ...

همه رو نباید با هم انجام بدی مرحله به مرحله هر کدوم واست الویت داره اول اونو شروع کن

2728
پس چکار کنم خشک بشه کم بشه

داروخانه قرص مخصوص از شیر گرفتن داره بخر بخور ،من که راحت شیرم خشک شد دردم نکشیدم

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
سخترین کار دنیا از شیر گرفتن و از پستونک گرفتن و از پوشک گرفتن من دارم از شیر میگیرم پسرمو ولی خواب ...

همشو باهم نگیر یکماه فاصله بنداز بچه گناه داره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

همه رو با هم نگیر .. از شیر شروع کن که حجم ادرارش هم کمتر میشه بعدش پوشک  و آخر از همه پستانک چون پستانک بهش آرامش میده 

چیکار کنم آخه هم شیر بستشه دیگ بخوره هم پوشک دوسندارم بشه دیگ باید اول شیر و بکیرم بعد پوشکو فک کنم

حداقل اول از شیر بگیر بچه یه ماه ممکنه بداخلاق بشه.بعد که اعصابش اومد سرجاش از پوشک بگیر گناه داره

همه رو با هم نگیر .. از شیر شروع کن که حجم ادرارش هم کمتر میشه بعدش پوشک  و آخر از همه پستانک چ ...

دوهفته ای میش از پستونک گرفتمش

الان تو مرحله ی شیر و پوشکم ولی رو پوشک محکمتر بودم فک کنم باید از شیر بگیرم بعد پوشک

دوهفته ای میش از پستونک گرفتمش الان تو مرحله ی شیر و پوشکم ولی رو پوشک محکمتر بودم فک کنم باید از ش ...

پوشک از همه سختتره بذار برا اخر

2706