2733
2734
عنوان

فیبروز و میکروبیلدینگ ابرو

11609 بازدید | 62 پست

خانوما کسی انجام داده....من پریروز انجام دادم ابروهام لنگه به لنگه اس زخم شده یکیش به شدت دردناکه امروز هم یکیش داره خالی میشه...از تجربه هاتون بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میکروبلیدینگ همینجوریه رنگش میریزه جاش کمرنگ میمونه

فیبروز کردم...میگه تا ۲۰ روز خودشو نشون میده..الان هم یکیش خیلی درد میکنه هم امروز ریخته زیر یکیش...میگه شب اول چرب نکردی بخاطر اونه...لنگه به لنگه اس میگه ورم داره ازونه...شما انجام دادی؟؟

2731

واس ترميم باید‌ درست‌ کنه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
فیبروز کردم...میگه تا ۲۰ روز خودشو نشون میده..الان هم یکیش خیلی درد میکنه هم امروز ریخته زیر یکیش... ...

آره تا ۳، ۴ روز ورم‌ داره آب‌ نزن‌ بهش‌ مدام‌ چربش‌ کن

ایراداش‌ درست‌ نشد‌ تو ترمیم بگو‌ درست‌ میکنه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
فیبروز کردم...میگه تا ۲۰ روز خودشو نشون میده..الان هم یکیش خیلی درد میکنه هم امروز ریخته زیر یکیش... ...

اره.رنگش چ بخای چ نخای کامل میریزه بعد از دو هفته خودشو نشون میده ولی کمرنگه مث ابروی طبیعی میمونه.شاید راس بگه ب خاطر ورم لنگه ب لنگه باشه.کلا هیچ وقت دو تا ابرو عین هم درنمیاد ولی نبایدم اونقد ضایه باشه 

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2738
تا دوماه اینجوری بمونه؟؟ شمل انجام دادی؟؟؟میشه بگی از اول چجوری  پیش رفت؟

آره‌ عزیزم‌ تا زمانی‌ که ورم‌ داره نگاش‌ نکن 

اون‌ رو مدام‌ چرب کن با پماد چشمی‌ 

معمولا بعد‌ ۳، ۴ روز رنگش‌ کمی‌ جاها‌ میریزه‌ که تو ترمیم‌ درستک میشه‌ دوباره

اره.رنگش چ بخای چ نخای کامل میریزه بعد از دو هفته خودشو نشون میده ولی کمرنگه مث ابروی طبیعی میمونه.ش ...

شب اول نتونستم چرب کنم میگه بخاطر اون ریخته...ولی از اول تابه تا بود تاج و دنباله اش...تو ترمیمم خب همین کارارو مگه نمیکنه باز میریزه پس دیگه؟؟؟ شما چقد دادی

آره‌ عزیزم‌ تا زمانی‌ که ورم‌ داره نگاش‌ نکن  اون‌ رو مدام‌ چرب کن با پماد چشمی‌  معمولا ...

شما چندبار چرب میکردی...از اول ک اومدی هعی چرب کردی....پرزخم شده قلمبه قلمبه

شب اول نتونستم چرب کنم میگه بخاطر اون ریخته...ولی از اول تابه تا بود تاج و دنباله اش...تو ترمیمم خب ...

الکی گفته ک اگه خوب نشد بگه تقصیر خودت بوده.کلا چربم کنی میریزه.تو ترمیم میتونه درستش کنه البته اگه بلد باشه.من۳۰۰دادم

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
شما چندبار چرب میکردی...از اول ک اومدی هعی چرب کردی....پرزخم شده قلمبه قلمبه

روز اول‌ که زد‌ ۳ ساعت‌ بعد چرب‌ کردم‌ تا ۳ روز روزی یکی ،دو بار چرب‌ کردم 

شاید ابروت‌ خشک شده‌ پوسته‌ زده ریخته‌ 

تا به‌ تا بودن‌ هم‌ ی مقدار کم همون‌ تاج‌ و دم‌ ابرو همیشه‌ هست

ولی خیلی‌  زیاد نباید باشه

الکی گفته ک اگه خوب نشد بگه تقصیر خودت بوده.کلا چربم کنی میریزه.تو ترمیم میتونه درستش کنه البته اگه ...

میگم اخه دیروز خوب بود پریشب چرب نکردم ولی دیروز تا اخرشب خوب بود صبح باز چرب کردم دیدم خالی شد...راضی بودی شما..من تو اف ۴۵۰ دادم پریروز...زخم هم شدی شما

2706