2733
2734

شاید رفلاکسه 

ادویه غذاتو کم کن بعد از غذا دراز نکش 

برو درباره رفلاکس بخون ببین اون نیست؟

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باشه عزیزم انگار استخونش میخواد بشکنه

من سوزش داشتم بهم یه سری دارو دادن 

اگه استرس زیاد داشتی خیلی باعث میشه 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
باشه عزیزم انگار استخونش میخواد بشکنه

سلام من همین درد بد رو داشتم که از وسط قفسه سینه ام شروع میشد و به دو طرف کشیده میشد تا پشتم. فک مبکردم از معده ام باشه.وقتی درد میگرفت نفسم بند میومد کار خدا بود اتفاقی رفتم پیش یکی از دوستان همسرم که دکتر گوارش بود و اونم گفت قبله اینکه بری دکتر معده یه سونو بده.سونو دادم و جوابش رو براش بردم که گفت اصلا فرصت نداری و این دردا از صفرا هست.کیسه صفرام پر شده بود از سنگ و عفونت جوری که گفت صب باید بیای عمل اگه این سنگا حرکت کنه و بیاد تو مجاری بیچارت میکنه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
ای وای یا خدا 

آره سه سال بود من درد رو گاهی گداری مخصوصا وقتی چیزای چرب میخوردم داشتم اما فک میکردم از معده است.اخرین بار که دیگه خییییلی درد گرفت سس خورده بودم،یا تخمه میخوردم درد میگرفت.الان عمی کردم و راحت شدم دیگه.شما هم پیگیر باش گلم اگه خدانکرده صفرا باشه،اگه زود رفته باشی شاید با دارو حل شه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها