2726

خودش بیماری خاص داره.خواهرمم بیماری خاص داره.

الان تهرانن بیمارستان فیروزگر.خواهشا دعا کنید تا با یکی دو بار دیالیز کلیش برگرده.

خواهرم گناه داره.دعا کنید معجزه بشه.ولسه خدا کاری نداره که دلمون شکسته.

کسی بودا دور و برتون با یکی دو بار دیالیز برگرده کلیش؟

اخه کی بهش برسه.خاهرم که خودش مریصه یه روز در میون باید برن بیمارستان.کی به دادش برسه.خودش دیابت داره ابجیم باید مراقبت کنه نمیتونه برسه به شوهرش.خدایا چه دردی بود

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

همین الان ابجیم گفت رفت داخل واسه دیالیز😢😢😢

من به دعای شما ایمان دارم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ای وای خدا شفا بده بیماریشون چیه؟ خدا بد نده چرا مریض شدن چند ساله هستن

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشاالله برگرده بیمار تخت بغلی پدرم بعد یک ماه دیالیز برگشت کلیه اش اما‌پدرم ۵ساله دیالیزیه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
همین الان ابجیم گفت رفت داخل واسه دیالیز😢😢😢 من به دعای شما ایمان دارم

من خواهرم سوپروایزر بخش دیالیز ولی ما شمال هستیم سوال داشتی میتونم بپرسم برات

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
من خواهرم سوپروایزر بخش دیالیز ولی ما شمال هستیم سوال داشتی میتونم بپرسم برات

عزیزی گلم.فقط میخام بدونم میشه برگردا.و اینکه دعاش کنید😢😢😢

ای وای خدا شفا بده بیماریشون چیه؟ خدا بد نده چرا مریض شدن چند ساله هستن

هم تالاسمی ماژور داره.هم بیمار قلبیه.الانم که کلیش نارسایی پیدا کرده.ابجیم اول زندگیشه با کلی امید اثاث چیده.دعاش کنید ترا خدا.

36 سالشه

انشاالله برگرده بیمار تخت بغلی پدرم بعد یک ماه دیالیز برگشت کلیه اش اما‌پدرم ۵ساله دیالیزیه

عزیزم مسافرت و اینا نمیشه رفت درسته؟

ابجیم امام رضا رو خییلی دوس داره 😢😢

اگه کلیه سالم باشه موقته ولی اگه درصد سلامتش کم یا ازکار افتاده باشه دیالیز دائمیه تاپیوند کلیه

دکترش گفته شاید برگرده باید جواب آزمایشش رو دید.

😭تو این اوضاع کرونا هم قوز بالا فوز نشه ایشالله

اره هر دوشون تو اون فضا تو بیمارستانن😢😢😢

دلم داره میترکه.خدایا هیشکیو با عزیزش امتحان نکن

2706