2726
عنوان

آمپول پروژسترون

183 بازدید | 19 پست

سلام من هفته ده بارداریم هفته نه لک و خونریزی پیدا کردم سونو دادم اوکی بود آمپول پروژسترون زدم بعد یه هفته جاشون درد خیلی زیاد داره نه میشه نشست نه خوابید اصلا خیلی خیلی بد زندگی ازم گرفته ،کسی چنین تجربه ای داشته چطوری خوب شده توروخدا کمک‌کنید 

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲

اسی بعذ چنذ ماه. باردار شدی

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آمپول پروژسترون درد داره، جاشو کیسه آب گرم بذار

گذاشتم یه هفتس خیلی درد داره اصلا خوب نمیشه دردش

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
2728
گذاشتم یه هفتس خیلی درد داره اصلا خوب نمیشه دردش

من وقتی میزنم تا یه روز درد داره، تا حالا اینقدر زولانی نبوده دردش، تو ده هفته چرا شیاف نداد بهت؟ 

حالا تنها چاره ات همون کیسه آب گرمه، چند بار دیگه بذار ان شاالله خوب میشی

...
ابجیم الان ۳ماهه داره میزنه فقط میگه سالم باشه بدرک یکسر جاشون میخاره

کاش میخارید ،درد داره بعد جابه جا شدم سخته میترسم به شکمم فشار بیاد  ،بخاطر بچه

من وقتی میزنم تا یه روز درد داره، تا حالا اینقدر زولانی نبوده دردش، تو ده هفته چرا شیاف نداد بهت؟&nb ...

شیاف هم داده ولی جای آمپول داغونم کرده 

امپولش عوارض هم داره مثل تهوع و .....

نه عزیزم ،ولی من خودم از اون کارهای وحشتناک دارم ،شاید هم تهوع جز اش باشه من چون خودم حالم بده نمیدونم

حوله گرم‌کن بزار جای امپول بهتر میشه 

مرتب کار مامانم همینه ولی اثر نداره

2706