2737
2734

سه روز پیش پسرمو بردیم بیمارستان دولتی ختنه کردیم خیلی گریه کرد،البته من که تو اتاق عمل نبودم ولی صدای گریه هاشو شنیدم وقتی ام آوردنش بیرون گریش بند نمیومد،از اونروز هر وقت یادم میفته قلبم میخواد ازجا کنده بشه،دلم میخواد بدونم چرا اونجوری گریه میکرد،از درد یا غریبی🙁🙁🙁🙁لطفا اگه کسی تجربه ای داره بگه شاید یکم دلم آروم بگیره،همش فک میکنم کم گذاشتم و احساس گناه میکنم که بردمش بیمارستان،اگه میبردمش مطب کمتر گریه میکرد😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من.. تازه من خودم توی همون اتاق عمل کار می کردم نرفتم بالای سر بچه م.. عزیزم بیشتر اصطراب جدایی از والدینه وگرنه ناحیه رو که با لیدوکایین بیحس می کنن

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              

الکی عذاب وجدان نگیر

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

پسر من که اون لحظه گریه نکرد چون بی حسی زده بودن، ولی خب طفلکیا درد دارن توقع نداری بخندن که ..گریه میکنن دیگه. حالا چه دولتی چه خصوصی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706