2733
2734
عنوان

کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 27 پست
بعد ۱۴ روز برم دیگه مشکلی نیست؟؟؟؟

اصلا مشخص نیست که شما ناقل هستین یا نه

تحقیقات نشون داده تا دو ماه بعد هم ممکنه افراد ناقل باشن

شما ماسک بزن برو

نمیتونی که دکتر نری

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان نزدیک ده روزه خودم بچه هتم مریض شدیم حس بویایی چشاییمونو از دست دادیم دخترم شوهرم برده وکتر دکت ...

گلو درد او ابریزش بینی هم داشتی مثل سرماخوردگی بود من درست علایم سرماخوردگی رو دارم میگم امکان داره کرونا باشه

...
هست.شما از لحظه کرونا تا۲۸روز ناقل هستی.  

دکتر گفت تا ۱۴ روز قرطینه کافیه اگه علامت نداره مشکلی نیست گفت ۲ ماه بعدم تست بدی باز مثبت میشه چون لاشه و بقایای ویروس هنو تو بدنه

ببین نمیخوام استرس بهت وارد کنم میگم که مطلع باشی 

هنوز اثز کرونا روی جنین مشخص نشده برو دکتر حتی نوزادتم بدنیا بیاد میتونین بهش منتقل کنید 

برو ازمایش خون بده 120 تومنه ولی تگلیفت روشن میشه

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2738
وا اصلا بروبچه تاثیری نداره کی گفته اینو چرا نزدیک زایمان آدمو میترسونید

نمیترسونم خانوم من داییم پزشکه گفتم بهت نترس ولی اثرش مشخص نیست. نگفتم میگیره حتی بعد زایمان به بچه میتونی منتقل کنی 

نمیدونستی نوزادا هم منتقل میشه بهشون ؟؟؟

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق