2733
2734
عنوان

خانومای بارداراین طبیعیه؟؟؟

208 بازدید | 26 پست

یکی دوساعت کارخونه کردم بعدش شکمم خیلی درد میکرد دراز کشیدم الانم نزدیکه یه ربعه همش انگار تو شکمم دارن طبل میکوبن نمیدونم چه جوری توصیف کنم انگار نبضه هی میزنه هفته ۳۴هستم تا حالا اینجوری نشده بودطبیعیه این ؟؟مثل حرکت کردن نیس دستمو گذاشتم رو شکمم انگار آدم دستشو میزاره رو رگ دستش نبض حس میکنه اونجوریه

وقتی درحال حرکتی احساس نمی کنی حرکتشو وقتی ساکن هستی بیشتر خودشو نشون میده حرکت‌های بچه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ای جان نی نی داره سکسکه میکنه، نی نی من روزی 7،8 با تو دلم سکسکه میکرد، این هفته های  آخر هفته ای دوبار تست حرکت برو حتما، برو زایشگاه با بیمه رایگانه

مامانِ لیانا
نمیدونستم بچه سکسکه هم میکنه پس احتمالا همون بوده تاحالا برام پیش نیومده بود یه لحظه ترسیدم

ن نترس من از هفته ۲۹ دارم . صبا سکسکه میکنه😄😄، میگن خوبه یعنی ریه هاش تشکیل میشه

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2706