2726
عنوان

دلم گرفته از مامانم و بابام

245 بازدید | 14 پست

چقدر تنهام خدااا.من یه شهر دیگه ایم خانوادمم یه شهر دیگه چند وقت پیش رفتم خونه بابام تا بابام منو دید گفت مگ دیروز اینجا نبودی واسه چی اومد البته امتحان داشتم رفته بودم .به مامانم گفتم دیگه نمیام .موند یه هفته بعدش شوهرم اصرار کرد ک بریم خونه بابات منم بهونه اوردم دیدم خیلی میگه بریم قبول کردم زنگ زدم ب مامانم گفتم شام چی گذاشتی گفت چیزی نذاشتم گفتم میخواستیم بیایم بعداز شام میایم گفت باشه شوهرم رفت غذا گرفت گفت بریم باهم بخوریم کم مونده بود برسیم زنگ زدم خواستم بگم شام گرفتیم داریم میایم گفت ما نیستیم مهمونیم .انقد دلم گرفت از اون موقع بجای اینک من ناراحت بشم اونا بامن قهر کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=156015604]نرو خیلی کم برو بگو بریم باهم شام دونفری بخوریم وقتی گفت بریم خونه مادرت اینا[/QUOTEماهی سه بار بیشتر نمیرم هیچ کیو ندارم یه پدر ومادر ک اینطور رفتار میکنن .

عزیزم من یکسال و نیمه نرفتم خونه پدر و مادرم

به شوهرم هم رک و راست همه چیز رو گفتم که هی اصرار نکنه درسته به موقعش میکوبه تو سرم ولی بالاخره که باید بگی یه روز دو روز نیست که بخوای قایم کنیش

فقط خدا
[QUOTE=156015604]نرو خیلی کم برو بگو بریم باهم شام دونفری بخوریم وقتی گفت بریم خونه مادرت اینا[/QUOT ...

بکنش ماهی یبار وقتی خودش ن نمیخام مجبوری بکنی اینجور صایع میشی پیش شوهرت خودتم ناراحت میشی

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
خانوادت چطور رفتار میکنن ؟خوبه تونستی یک سال و نیم نری 

خونوادم کلا بی محبتن هربار منو می بینن فقط ازم پول میخوام مثلا اگه بخوام برم یکهفته بمونم میگن فلان قد پول داری بدی؟ انگار هتله مثلا واسه همین منم دیگه نرفتم

فقط خدا
2706