2737
2734
عنوان

امروز رو از دست ندین😊 حاجت روایی

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیزم ⚘⚘⚘التماس دعا

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2731

اجرت با امام حسین ممنون ک گفتی حتما میخونم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738

ممنون که گفتی اجرت با اباعبدالله التماس دعا خواهران الهی هممون حاجت روابشیم مامجردا بخت خوب قسمتمون بشه امسال متاهلا خوشبخت باشن هرکسی بچه میخواد بارداربشه مشکل همه حل بشه الهی

عزیزانی که درمورد پریود سوال کردن فقط برلی نماز باید پاک باشی خوندنی ها  رو بخونید  مورد ...

عزیزم میشه بگی چجوری نیت کنم؟؟چی بگم یعنی

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
عزیزان من هم مثل شما این مطلب رو یکی از دوستانم با ذکر منبع برام فرستادن،  اینکه این ختم سوره ح ...

گلم ببخشید شما تا جمعه گفتید پس شنبه آینده چی؟؟؟چندتا باید بخونیم⚘

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
گلم ببخشید شما تا جمعه گفتید پس شنبه آینده چی؟؟؟چندتا باید بخونیم⚘

از شنبه تا جمعه میشه یکهفته  دیگه... وقتی به شنبه آینده میرسی ختم تموم میشه..

عکسی که گذاشتم رو حتما ببینید👆👆👆

2706