2737
2734
عنوان

امروز رو از دست ندین😊 حاجت روایی

548 بازدید | 33 پست

در سال فقط یک بار پیش میاد اولین روز ماه قمری "شنبه" باشه 

روایت است که هرگاه اولین روز ماه قمری "شنبه" باشد هرکس از اولین شنبه تا شنبه ی هفته بعد(یعنی ۷روز) سوره حمد را به اینصورتی که گفته میشود بخواند، انشاءالله حاجتش برآورده میشود،

ختم سوره حمد برای دفع بلا و دشمن ، و رسیدن به حاجات و خاسته ها...

به این ترتیب شروع کنید:

شنبه(امروز) : ۷۰مرتبه سوره حمد

یکشنبه: ۶۰ مرتبه

دوشنبه: ۵۰ مرتبه

سه شنبه: ۴۰ مرتبه

چهارشنبه: ۳۰ مرتبه

پنجشنبه: ۲۰ مرتبه

جمعه: ۱۰ مرتبه  سوره حمد را بخوانید

و برای شفای همه بیماران و ظهور آقا دعا کنید

با اجازه اسی 

بچهها واسه این تاپیکم گزارش بزنید لطفا خدا خیرتون بده ممنونم😘

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4812077&slug=نظر-سنجی-در-مورد-طرح-اتاق-عکس&postId=149041448

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ممنون که گفتی😘

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

عزیزان من هم مثل شما این مطلب رو یکی از دوستانم با ذکر منبع برام فرستادن،  اینکه این ختم سوره حمد به صورتیکه گفته شد انجام شود توی این منبع هست(من جستجو کردم) و حتی نوشته شده که از شنبه هم شروع شود به همین صورت که گفتم👆

❎ولی مطلبی درمورد اینکه حتما توی  اولین روز ماه قمری "که شنبه باشه" بخونید  پیدانکردم فقط متنی که دوستم برام فرستاد رو من کپی برداری کردم،

✔البته اینکه ختم سوره حمد باعث حاجت روایی میشه شکی نیست، من هم مثل شما با توکل به خدا شروع کردم به خوندنش، بقیش باخداست..

باتشکر

2706