2733
2739

سلام.من اگه دو قلو بشه دوست دارم اما اینکه میگن باعث دخترزایی میشه نه.دوست دارم یه دختر یه پسر بشه.کسی تجربه داره؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگن اگر دو سمت تخمدانات تیر بکشه یعنی دوقلو داری 

(البته بعد از به تعویق افتادن پری)

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اره احتمال دختر دار شدن زیاد میشع ولی دوقلو زایی باید ژنشم داشع باشی

ژن رو که ندارم.اما دوست داشتم دوقلو‌میشد

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
من از دکتر پرسیدم‌نه ...درست نیست

کدوم درست نیست.دوقلو شدن یا دخترزا شدن؟

بچه ها دکتر امپول هم داده ۱۲و۱۴ پری باید بزنم.بعداز امپول زدن باید اقدام کنم؟

2706