2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودم متولد73هستم... 

اما واقعا واسم عجیبه ب بقیه چه مربوطه که چند سالگی ازدواج کنیم.

شاید یکی دلش بخواد 16ازدواج کنه.یکی دوست داشت 40..

به هیچککککککککس ربطی نداره.

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2738
ما شصتی ها چقد مظلومیم

بخدا همه هشتادیا مث هم نیستن ....

تو همه دهه ها نخاله پیدا میشه آبجی ...

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋
متولد ۷۶ ام یه پسر یکساله دارم روزی هزار بار میگم چرا ایند زود ازدواج کردم چرا درسمو نخوندم🥺اونوقت ...

متولد۷۶هستم تازه عقدم من هیچ من نگاه من پرپر

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
خودم متولد73هستم...  اما واقعا واسم عجیبه ب بقیه چه مربوطه که چند سالگی ازدواج کنیم. شاید ...

میدونی بله به هیچکس ربطی نداره ولی اگر جامعه ات برات مهم باشه براش حرص میخوری.چون همین سن های پایین باعث طلاق میشه.چون هیچی درک نکرده هنوز و همینطور امار طلاق بالا میره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

زایمان؟؟؟😦😦😦😦😦😦😦

من میخواستم الان نوروبیون بزنم به بابام میگم من استرش گرفتم نمیزنم میگه ۱۹ سالت داره میشه😂😂😂😂😂

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2706