2726
عنوان

بخیه سزارین میایین یه لحظه

157 بازدید | 24 پست

خانوما پنج روز پیش سزارین شدم بخیه هام جذبیه فقط یک طرفه بخیم اولش یکم ورم کرده متورمه انگار ترشح اینا نداره از چی میتونه باشه هر روز هم محل زخمو با شامپو بچه میشورم نگرانم اگه بخاین عکسم بزارم ببینید عفونت کرده یا نه مرسی

زندگی از اینی که هست اسون تر نمیشه پس تو قوی تر شو:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ورم نکرده گلم.مدل دوختن دکترت اونجوری بوده.واسه منم دقیقا همینطوره الان یک سال و نیم میگدره همینجوره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

سشواربکش مال من جذبی نبود

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

نه کلا مدلش همینه برا من ک کلا همینجوری شده هنوزم خط بخیه برامدگی داره 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

اگه ترشح نداره مشکلی نیست. 

معمولا سمت چپ این طوری میشه اگه دقت کنی سفت تر هم هست

من از دکترم پرسیدم گفت چون گره های بخیه های داخل  اون ور زده میشه این جوریه موردی نداره طبیعیه. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706