2733
2734
عنوان

بیاید خوابایی ک تو بارداری دیدید بگید نینی پسر یا دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم ان شاالله که خیره، و همونی بشه که دوست داری. بچه اولته یا دوم؟

من خودم تو بارداری ام چند بار خواب دیدم پسره پسرم شد.

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2738
من چهار ماهم بود خواب دیدم یکی از فامیلمون که حاجیه بهم گفت  همه زنگ زدن تبریک بگن  گفتن ب ...

اسمش و خوبه که محمد میذاشتید 

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
عزیزم ان شاالله که خیره، و همونی بشه که دوست داری. بچه اولته یا دوم؟ من خودم تو بارداری ام چند بار ...

بچه اولمه دوس دارم اولی پسر باشه مرسی من شوهرم ی ماه یا دوماه قبل بارداریم خواب دید ی پسر داریم چطور میگن خواب پسر برعکس میشع دختر

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...
بچه اولمه دوس دارم اولی پسر باشه مرسی من شوهرم ی ماه یا دوماه قبل بارداریم خواب دید ی پسر داریم چطور ...

نمیدونم منم فکر میکردم برعکس میشه ولی همون پسر شد .

ان شاالله که اول از همه سالم باشه و بعدم یه پسر خوشگل ناز بشه 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2706