2703
2553
عنوان

زودپز برقی

| مشاهده متن کامل بحث + 27041 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

با سلام به کاربران عزیز نی نی سایت. جهت خرید پلوپز و زودپز چندتا پیشنهاد خوب رو سراغ داشتم.

زودپز برقی 6 لیتری جیپاس رو میتونم پیشنهاد کنم . ارزان و با تخفیف بسیار خوب با تخفیف 30 درصدی از فروشگاه اینترنتی زیوا  تهیه نمایید.

و یا زودپز ۵ لیتری ناسا الکتریک مدل NS – 3076 با بهترین قیمت بازار همراه با گارانتی 18 ماهه و 7 روز ضمانت بازگشت و پرداخت درب منزل.

و یا اگر دنبال بهترین محصولات بازار هستید پرشیا رو میتونم به شما پیشنهاد کنم.  پلو پز دیجیتالی پرشیا فرانس مدل 415

همراه با 18 ماه گارانتی پرشیا فرانس ، و 10 سال خدمات پس از فروش در فروشگاه اینترنتی زیوا.

به ‌آدرس :  

و انواع متعدد هواپز ها ، زودپز و پلوپز های دیگر  با مدل های دیگر و برند های بسیار متفاوت را با ورود به بخش " منو -> لوازم برقی ‌آشپزخانه - > پلوپز و هواپز " مشاهده و در صورت هرگونه سوال ، و یا مشاوره با ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته میتوانید تماس برقرار فرمایید. 

مچکرم.

مشاور پوست و مو   ziwa.ir 
با سلام به کاربران عزیز نی نی سایت. جهت خرید پلوپز و زودپز چندتا پیشنهاد خوب رو سراغ داشتم. زودپز ...

سلام عزیزم.قیمت نزدی؟؟

من میخوام بگیرم مارک خوب و قیمت مناسب.میشه معرفی کنی و قیمت بهم بدی

سلام عزیزم.قیمت نزدی؟؟ من میخوام بگیرم مارک خوب و قیمت مناسب.میشه معرفی کنی و قیمت بهم بدی

سلام ، ببخشید بابت تاخیر 

قیمت رو که باید از طریق سایت فروشگاه زیوا چک کنید چون بالا پایین زیاد میکنه قیمتا و میتونین با مشاور هاشونم تماس بگیرید .

راستی برای عید فطر هم قراره فروش ویژه بزارن چند مدل زودپز رو با تخفیف خوب . 

و اگر هم به تخفیف ها نرسیدید ، به خود من دایرکت پیام بدید که کدوم یکی از زودپزاشونو میخایید . براتون کد تخفیف میگیرم حتما

سلام ، ببخشید بابت تاخیر  قیمت رو که باید از طریق سایت فروشگاه زیوا چک کنید چون بالا پایین زیا ...

اون بالا زدین زودپز جیپاس با ۳۰ درصد تخفیف

یعنی اگه الان ما بخوایم ۳۰ درصد تخفیف میدن بهمون؟؟؟

ما از تو به غیر تو نداریم تمنا.....حلوا به کسی ده که محبت نچشیده است
اون بالا زدین زودپز جیپاس با ۳۰ درصد تخفیف یعنی اگه الان ما بخوایم ۳۰ درصد تخفیف میدن بهمون؟؟؟

سلام مجدد ، الان من چک کردم روی 23 درصد تخفیف هستش. اگه خاستید بفرمایید تا کد تخفیف 30 درصدی براتون بفرستم حین خرید اعمال کنید عزیزم

سلام عزیزم. زودپز برقی عالیه. همه مدلهاش واقعا خوبن. ولی خب بعضیا دیگشون بهتره. بعضیا برنامه های پخت بیشتری دارند. کلا الان مارک های زیادی این دستگاه رو دارند. اگه قصد خرید زودپز برقی داری بنظرم یه سر به سایت ژینال بزن. اونجا کلی مدل های عالی با قیمت مناسب دارند. من زودپز لونا هاوس رو برای مادرم از سایتشون خریدم دیگش گرانیت چند لایه است. و واقعا کار کردنش عالیه. خودم میخوام پلوپز فیلیپس مدل HD4515 رو میخوام ازشون بخرم. لینک سایتشون رو میدارم براتون

https://zhinal.com/product-category/kitchen-appliances/cookers-and-rice-cookers/

2706