2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به صورت آنلاین عزیزم تو تلگرام و واتساپ

ن من میگم من اصلا خیاطی بلد نیستم 

هزینش  چطوره . چقدر در روز .    بگو اگه مادرم اجازه داد بهد بگم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

هر اموزشی رو جدا حساب میکنید یا نه همه با هم؟

مثلا مانتو ...

یا شلوار انقدر ؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ن من میگم من اصلا خیاطی بلد نیستم  هزینش  چطوره . چقدر در روز .    بگو اگه مادر ...

تو هفته دو جلسه.

هزینش تک تک هم میشه مثلا مانتو ۵۰ تومان.شلوار ۵۰ تومان.مانتو عبائی با تی شرتی ۴۰ تومان.شلوار راحتی و اسلش ۳۰ تومان.و...

2738

یه کم در مورد کلاسای انلاینتون توضیح بدین چجوری برگزار میشه 

یا چرخی که باید داشته باشیم

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
یه کم در مورد کلاسای انلاینتون توضیح بدین چجوری برگزار میشه  یا چرخی که باید داشته باشیم

چرخ خیاطی هست از این معمولی ها هم میشه چون اصل کار دوختن هست با هر چرخی میشه.کلاس دو جلسه تو هفته به صورت آنلاین دقیق آموزش میدم عزیزم

جدا جدا هم میشه قیمتارو بالا برای یکی از دوستا زدم

پیج اینستا دارید؟

در خواست دوستیمو قبول کنید من چرخم از این ساده است میخوام درستش کنم 

درستش کنم هفته بعدش به امید خدا شروع میکنم 

مولر کدومه عزیزم همین که روی کاغذ خیاطی میکشیم خودمون 

در خواست دوستیمو قبول کنید من چرخم از این ساده است میخوام درستش کنم  درستش کنم هفته بعدش به ...

بسلامتی..

ببین عزیزم همه الگو هارو کاغذ هست فقط مولر متد جدیدی هست که خیلی دقیق در میاد.

2706