2737
2734
عنوان

شیرازیاا

53 بازدید | 5 پست

دوستم تازه یه ماه عروسی کردن و باچهل میلیون وام ازدواج میخواستن ماشین بخرند و یکی براشون شیراز ماشین پیدا کرده اینا از چابهار رفتن شیراز و ماشین خریدن توی مسیر یه تریلی از پشت بهشون زده ماشینتون پرایده بوده خدارو شکر خودشون اسیب ندیدن ولی ماشینتشون داغون شده حالا اون صاحب تریلی میگ من بیمه ندارم و پول نمیدم فقط 13میلیون میدم ولی اینا چهل میلیون ماشین خریدن و رفتن شکایت کنن پلیسی شکایت شو ننوشته حالا بگید چکار کنند خیلی بیچاره ان هیچی ندارند یه اتاق گرفن دوساعت یا ساعتی 25تومن یه اتاق داغون خیلی سخته دوستم بیچاره.  خیلی گریه کرده خیلی ناراحته بگید چکار کنن کجا برند 

شکایت کنن به اونا ربطی نداره که طرف بیمه نداره 13 تومن هم ک چیزی نیست

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکایت کنن به اونا ربطی نداره که طرف بیمه نداره 13 تومن هم ک چیزی نیست

پلیس شکایت ننوشته گفته شما بدبخت میشید و ترسونده بیچارع ها و اونا غریبن توی شیراز کسیو ندارن 

2731
پلیس شکایت ننوشته گفته شما بدبخت میشید و ترسونده بیچارع ها و اونا غریبن توی شیراز کسیو ندارن 

چه ربطی به اونا داره ک بدبخت بشن اگه مقصر اصلی اون راننده بوده احتمالا رشوه گرفته وگرنه هیچوقت همچین حرف الکی ای نمیگه کسی

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
چه ربطی به اونا داره ک بدبخت بشن اگه مقصر اصلی اون راننده بوده احتمالا رشوه گرفته وگرنه هیچوقت همچین ...

بله مقصر تریلی بوده اینارو بدبخت کرده حالا  بهشون پولم نمیده گفته فقط 13میلیون میدم. اینم ک هیچی نمیشه