2726

کیا میدونن مینیمالیسم چیه و کاربردش چیه؟!!!

من ازبچگی خیلی مرتب و تمیز بودم و عاشق آشغال دورریختن و پاکسازی...

چندماهی ک باسبک مینیمالیسم آشناشدم و فهمیدم که ازبچکی مینینالیست بودم😝

شماهاچطورین؟شلخته یا منظم؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مینیمالیست هستم خونم هم خیلی سادس هر وقت عکس گذاشتم همه پیشنهاد مجسمه و تابلو دادن ولی اصلا نمیپسندم سادگی و خلوت بودن رو ترجیح میدم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2728

چه جالب

منهم تو خونه پر اثاث بادکور انگلیسی  بزرگ شدم از ۶ سالگی می گفتم خونه خالی و سفید و خلوت میخوام‌ بعد فهمیدم یعنی خونه و زندگی مینیمال

محیط بچگیت شلوغ بود؟ 

من متاهلم و دوسال قبل حهیزیه خریدم...تک دخترم هستم و واسه همون بامامانم هرجیزی ک چشمون میفتادو میخریدیم...جوکیر و ذوق زده بودیم ....و اصلا به کاربردش کارنداشتیم..خلاصه بعد که اومدم خونم بااینکه خونم۲۲۰متره و فضای کافی دارم دیدم خیلی خرت و پرت دارم ک...ازوسایل برقی اضافه گرفته یا کاسه کوزه همه رو رد کردم رفت و ازهرجیزی درحد نیاز دارم فقط

خییییلی حس خوبیه

من چون خونم 70 متریه وسایل زیاد نگرفتم از تجمل و شلوغی متنفرم کلا سه تا دکوری دارم که دواش کادوئه😂

خالیِ خالی نیست ولی هیچ چیز اضافی ندارم همه چیزامم تو کابینته روی کابینت چیزی ندارم تابلو مابلو هم نزدم خوشم نمیاد دیوارا شلوغ باشه 

کلا خلوت باشه بنظرم مرتبتره

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2706