2726
چه ربطی به لر زبان ها داره...خیلی از جاها میمیرن واسه پسر😒

اشتباه محضه عرب جماعت جاهل بود اونوقت ما تو ایران ب جهالت اونا گرفتار شدیم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال بپرسم؟ دلیلتون برا اینکه بچه اول حتمااا پسر باشه و بچه دوم حتمااا دختر چیه؟ مگه میخواین خیار ...

نه عزیزم چرا اینقدر فکراتون منفی و داغون خیارگوجه چیه. خیلی ها دوست دارن دخترشون یه برادر بزرگتر داشته باشه .

من ماشاالله دوتا فرشته دارم 😍😍😍😍😍دوتا دخمل ناز دارم الهههی شکر . ولی اینقدر دوستشون دارم دوست دارم برادر داشته باشن . در اینده خیلی خوبه داداش😘😍😍😍

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2728
احساس میکنم ظرفیت پذیرش اون چیزی رو ک خودم نمیخام رو ندارم مخصوصا وقتی کلی براش تلاش کرده باشم

خواهرم تلاش چیه اینا همش الکیه فقط خواست خداست تو جنسیت فرزند اون آی وی اف هم که صد در صده بازم اگه خدا نخواد اصلا بارداری اتفاق نمیفته

سلام من در اقدامم. هرکاری واسه پسردار شدن میکنم.البته فقط بچه اولم دوس دارم پسر باشه.و دومی حتما دخت ...

نود درصد أوغات برعكس ميشه

بيخيال باشي احتمالش بيشتره

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
منم خیلیییی دلم میخاس پسر باشه و فک میکردم اون روزی ک موقع سونو بهم بگه پسره باشکوه ترین لحظه زندگیم ...

الان بدنیا اومده؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

خیلی ناراحت  شدم از حرفت خواهرم .خدا قهرش میگیره اینو نگو توروخدا .خداشاهده دیشب یه متنی خوندم مو به تنم سیخ شد میگفت ناخواسته حامله شدم بعده چندماه با شوهرش دعواش میشه میگفت شوهرم بهم گفت خداکنه بچه سقط بشه خودت چیه که بچت چی بشه میگه انگار خدا شنید و دوماه بعدش گفتن رحمت باز شده و باید بندازیش اما جراحی کردم و استراحت مطلق باز چند وقت بعدش میبینه کیسه صفراش مشکل داره و باید حتما جراحی بشه .خانومه میگفت دعای شوهرم گرفت .هر حرفی و هر ساعت نزن چون به عواقبش نمیرزه فقط از خدا بخاه یه بچه سالم و اروم تو دامنت بزاره چون وقتی مادر بشی تازه میفهمی باید چه دل بزرگی داشته باشی 😔

خودت مایه ننگی...من نگفتم چیزیه...گفتم کلا خاتوادگی کم پسر داریم میترسم حسرتش ب دلم بمونه وگرنه اگه ...

عزیزم اینجا فضای مجازیه به دلت‌نگیر من خودم چندروز پیش تاپیک زدم درباره ناراحتیم همچین حمله شد بهم که اصلا کپ کردم اخر یکی اومد ازم حمایت کرد راه حل درست رو نشونم داد دلم‌ اروم‌ شد پسر دار شدن‌هم به طبع همسرتون فکر کنم ربط داره که سرده یا‌گرم

ایرانی های پسر دوست وارث تاج و تخت میخوان همگی

متاسفانه....

وگرنه دختر و پسر چه فرقی داره نعمت خداست جفتش اینایی که میگن دختر زا یا پسر زا حتی باعث اختلاف خواهر برادر باهمدیگه میشن به پسر بیشتر میرسن دخترو نادیده میگیرن یا برعکس...

2706