2737
2734

شما در مرحله اول اقدام نکن اصلا...در مرحله دوم نعوذبالله استغفرالله شما در جایگاه خداوندی نیستی ک تعیین جنسیت کنی..و سوم اینکه ناشکری نکن و کفر نگو ک قهر خدابگیره و خدای نکرده پسر علیل و مریض بهت بده تا قدرت و حکمتشو بیشتراز پیش بهت نشون بده...و چهارم...حتما ب روانشناس مراجعه کن چون اینهمه استرس و اشوب واسه بچه اول اصلا نمیتونه نرمال باشه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من در اقدامم. هرکاری واسه پسردار شدن میکنم.البته فقط بچه اولم دوس دارم پسر باشه.و دومی حتما دخت ...

نگو این حرفو دختر پسر مگه فرقی دارن اصل سلامته بچه س واینکه صالح باشه..من اول هر کی میگفت پسره ناراحت میشدم و ناشکری میکردم الان خدا همچین داره ادبم میکنه ک دهنم سرویس شده ان تیم بالا شد باید آمینو سنتز بشم تو شرایطی ام ک میگم فقط سالم باشه همین ناشکری نکن خدا ب هرکی هرچی قسمتش باشه میده 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728
مگه دختر زا بودن چشه واقعا برات متاسفم مایه ننگی

خودت مایه ننگی...من نگفتم چیزیه...گفتم کلا خاتوادگی کم پسر داریم میترسم حسرتش ب دلم بمونه وگرنه اگه قرار باشه کلا ی بچه داشته باشم دختر دوس دارم

من از خیلیا شنیدم رزیم غذایی روز تخمک گذاری و مو ب مو همشو رعایت کردن ولی دختر شده  باید دید خ ...

خواهر شوهرم زیر نظر پزشک بود کلی خرج کرد دختر میخواست پسر شد

بعد چن سال ناخواسته باردار شد دختر بود 

باید خدا بخواد

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738
احساس میکنم ظرفیت پذیرش اون چیزی رو ک خودم نمیخام رو ندارم مخصوصا وقتی کلی براش تلاش کرده باشم

مهرمادر یچیز دیگست عزیزم انشاالله ک پسرباشع و سلامت

خدایا همه رو به خواسته ای که الان داره ازقلبشون میگذره برسون🙏الهی امین😃

منم خیلی پسر دوست داشتم ولی دیگه سپردم به خدا،همسایه ی مامانم عروسش حامله بود  پسر بودوقتی بچه به دنیا اومد دیدن دست نداره،دیگه از اون موقع گفتم خدایا هرچی خودت صلاح بدونی

فدات  ترکی نوشتم ینی دختر دیونه🙂

میدونم گلی معنیش چی میشه 

برای فان پرسیدم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ولی چیزی که وجود داره واقعیتش بچه اول حالا هرچی خدا بده خیلی خوبه ولی اگر دختر باشه از لحاظ منطقی بهتره. چون هم فضولیاش کمتره به عنوان اولین بچه فشار کمتری نسبت به بچه پسر به شما متحمل میشه و دوم اینکه بچه اول اگه دختر باشه بشدت برای حال مادرش وقت میذاره

سلام من در اقدامم. هرکاری واسه پسردار شدن میکنم.البته فقط بچه اولم دوس دارم پسر باشه.و دومی حتما دخت ...

منم خیلیییی دلم میخاس پسر باشه و فک میکردم اون روزی ک موقع سونو بهم بگه پسره باشکوه ترین لحظه زندگیمه ولی وقتی گفت مشکل تو سونو میبینه ذوقش از سرم افتاد هنوز نتونستم ذوق پسر بودنش رو هضم کنم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
چه ربطی به لر زبان ها داره...خیلی از جاها میمیرن واسه پسر😒

ایرانی های پسر دوست

وارث تاج و تخت میخوان همگی

2706