2726
عخی  منم اولین بار مهد کودک عاشق یه پسره شدم 😐 😑

من تنها دوس پسرایه عمرم همون موقع تو مهدکودک بود😁😂

خودشم سه تا بودن مامانمم خیلی دوسشون داشت هی میگفت پیشه اونا بشین😓

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوابیده کنارم  .عشق اولمه ولی بد دارم تاوان عاشق شدنم و پس میدم .اونی نشد که فکر میکردم .

و عشق اسان نمود اول 

ولی افتاد مشکل ها

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
2728
ت باس ن مبارکمه😎..

عشقتون شیافه؟

شیاف عبیدی خیلی کیفیتش عالیه

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
احتمالا خونست همیشه این ساعت عادت داشت چای یا قهوه بخوره بعدشم‌زنگ میزد کلی حرف میزد بعدش میرفت سرکا ...

الان داره با خودش میگه

حواسم نیود

دو فنجان ریختم....

با احترام به نظرات دیگران ولی چه مسخره😂عشق اگه عشق باشه و واقعی یکیه اول وآخر نداره😑 عشق اول واخرم ...

خدا نگهداش باشه عزیزم

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)

تو‌پذیرایی لالا کرده 😍

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

خوش به حال کسایی که با عشقشون هستن الان... من که یک مرد ۴۲ ساله متاهل بی عشق هستم از تهران.. ازدواج سنتی که هیچوقت عشقی به وجود نیومد ...کیا با من همدرد هستن.. قدر عشق هاتون رو بدونید

استارتر فقط بیوگرافیت تکست شایعس😁

ارررررهههه😍😍 شایع هم یکی از عخشامه 😍

2706