2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق اولم از زنش جدا شد یدونه بچه هم داره البته بعد از اینکه ماجرای ما نشد مامانش بزور زن گرفت و این شد نتیجه اش

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2728

عشق یکیه عزیزم اول دوم نداره که...من عاشق همسرمم ...عشق اول اگه عشق باشه ک جاشو نمیده به عشقای دیگه😂😂😂😂😂😂 این تلقین و وابستگیه فقط ....عشق همون کسیه که باهاشی 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
اولا مذکر بود بخدا .الان خیلی جلف شده دماغ عملی و لب ژل و ابروها برداشته و موها رنگ شده ووو .الان دی ...

ترنس نیست؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

اونی که فک میکردم عشقه اوله الان بغل زنشه ولی عشق واقعیم سره کاره این مدلی😷

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
عشق اول رو قبول ندارم به نظرم ادمی که الان باهاش هستیم قطعا عشقه اگه قبلی ها عشق بود الان بودن تو ز ...

قشنگترینش اینه ک عشق اخر یه مرد یا یه زن باشی !❤

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
 ه ه ه همشو بگو

زورو😁😕

عمو پورنگ 🤒

جمشید هاشم پور 🤢

پسر همسایه🤮🤮

محمد رضا گلزار😐😐🤦‍♂️

امید خواننده 😝😝😝😬

ینی من از ۱۰سالگی تا ۱۷هنرمند بودم 😂😂😂😂

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
کاش دوس پسرای منم انقد راحت بیخیال میشدن خستممممممم کردهههههه اه

دوس پسرااااات؟😑
😑 سهم منو تو خوردی نامرد 😢

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
2706