2737
2734
عزیزم خداروشکر که از طرف شوهرامون شانس اوردیم خوبن وگرنه دیگه هیچی ... من مادرم خیلی اسیب روحی بهم ...

ببخشید مادرتون ناراحتی داشتند؟

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
آخ دقیقااا حرف دل من  بی توجه ایی بدترین درده واینکه براش مهم نباشی😭😭😭

شوهر منم همینجوریِ

پنجشنبه خیلی اتفاقی یه چیزی شد که مجبور شدم برم خونه مادرم شب بمونم،یعنی نکرد دوتا پیام عاشقانه بده بگه کاش پیشم بودی،دلم تنگ شد،اصلأ و ابدأ😓از همون اوایلم همینجوری بود،نبودنم رو به بودنم ترجیح میده😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خداشاهده  دورازجونت خعااک برسرمون فقط بااین انتخابمون کاش میترشیدیم 😑

منم مثل شمام

اوایل انقدر به خودم میرسیدم،بعد میدیدم اصلأ منو نمیبینه ،دیگه حال و حوصله ی به خودم رسیدن رو ندارم،بعد ازدواجم وقتی کسی از کنارم رد میشد بهم متلک مینداخت(وای چه چشایی)ذوق مرگ میشدم که پس هنوز قشنگم😓😓😓

2731
ببخشید مادرتون ناراحتی داشتند؟

اره، خسیس بود، البته بعد کلی زجر دادن یدفعه یه حرکت مثبت میکرد، مشکل وسواس داشت، همیشه از هممون ایراد میگرفت، چرا اینو گفتی، چرا فلان کارو کردی، چرا چرا چرا ...

کمالگرا بود هیچیت به چشمش نمیومد، از هیچ موفقیتیت خوشحال نمیشد چون همه چی پیشش کم بود، خیلیم خود خواه بود فقط خودش ، همه چی باید طبق میل خودش پیش میرفا، اینا که میگم نه در حد عادیا... در حد وحشتناک بود، 

خدا روشکر شوهرم خیلی خوبه، چه از لحاط اخلاقی چه درامدی، نمیزاره نه از لحاظ روحی نه از لحاظ مادی نیازمند کسی باشم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

چیزی رو ازدست ندادم. عشق وعلاقه. آرامش رو بدست آرورم. 

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان
اره، خسیس بود، البته بعد کلی زجر دادن یدفعه یه حرکت مثبت میکرد، مشکل وسواس داشت، همیشه از هممون ایرا ...

پدرتون ازت حمایت نمی کرد؟

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
2738

با ازدواج مهم ترین چیزی که ازدست دادم شرایط مالی خوب بود😅

چیزیم که بدست اوردم یه مرد خیلی خوب که کنارش کمبود مالی به چشمم نمیاد و دوتاپسر سالم🥰

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

زندگی کنار پدر مادرمو از دست دادم... و زندگی کنار عشقم رو به دست اوردم... 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

آزادیموو بطور کامل از دست دادم اصلااا و ابداا اجازه تنها از خونه بیرون رفتن ندارم بشدت کنترل میش.

چی بپوشم چی بگم کجا برم با کی حرف بزنم ووو..

.تنهاا نکته مثبت علاقه زیاد و وفاداری

2706