2703
2553
عنوان

بزرگترین آرزوت چیه بهش رسیدی♥️🖤♥️🖤♥️🖤♥️🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 31 پست

آرزوم همه چی همینتوری خوب باشه همیشه .بچه های سالم خونه .ویلا سلامتی .تا ۷۰ هم درکنار همسریم عمر باعزت داشته باشیم عاقبت به خیری برای بچه هام ک درآینده قراره بیان ..همش هم همین تور ک دلم میخواد واقعا میشه البته نگاه خدا همیشه همراهم باشه .کمکم کنه 

زاده بهار .😎عاشق زندگی .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من ارزوم اینکه........سکرته ولی رسیدن بهش خیلی سخته خیلی میترسم از اینکه بهش نرسم و همین امر جلوگ ...

اصلن فکر نکن فقط تلاش کن هیچ غیر ممکنی تو این دنیا وجود نداره♥️

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
من رسوا شدن خواهر و‌برادرای بابام که می خواستن بکشنش که ارث بهش نرسه. ودکالت گرفتن برای فروختن میلیا ...

♥️♥️♥️♥️

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2714

خیلی چیزا دلم میخواد 

ااو۱اع زندگیو مالیو حالمون خوب و بهتر بشه 

چیزی که خودم با دستای خودم البته ناخواسته باعث خرابیش شدم درست شه اونم به صورت معجزه وار چون خودم عاجز سدم وبه خاطرش خیلی غصه میخورم و حرف ها ممکنه بشنوم 

احساسات منفی و تمام ترس هام ازبین برن خسنه شدم از بی اعتماد به نفسی از استرس ...

من به هرچی ک بخام میرسم و تمام تلاشمو میکنم پس از هیچی ارزو نمیسازم و اونو به هدف تبدیل میکنم و نشونه گیریمو قوی میکنم و بزرگ ترین هدفم اینه ک یه جایی شبیه به هتل خیلیییی بزرگ درست کنم به تمااااااام کودکان کار و دختران و زنان بد سرپرست و بی سرپرست جا و مکان و غذا بدم و با همون افراد یه کار ساده تشکیل بدم ک حس نکن سرشون منت گذاشتم وگرنه مطمعنم خدا انقدر از ثروت بی انتهاش بهم میده ک به این چیزا هم نیاز نخواهم داشت(به زودی بهش میرسم )

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
2706