2703
2553

من ک به هیچکدونم نرسیدم چند ساله دارم تلاش میکنم ولی ۱نگار توی مردابم ک هر چی بیشتر دست و پا میزنم بیشتر غرق میشم🖤

امسال دوباره  میخوام شروع کنم برای رسیدن بهشون.......♥️

آرزو هر کی رو میخونید براش صلوات بفرستید بهش برسه ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برم خونه خودم

ایشالا برات صلوات فرستادم ♥️♥️♥️♥️

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

بعدسلامتی رفتن کرونا یه خونه ازخودمون داشته باشیم ❤

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
2714
میخواستم پزشکی قبول بشم نه نرسیدم فقط ازم یه آدم افسرده موند

دوباره تلاش من یکیو میشناسم بعد ۳سال پشت کنکوری بالاخره قبول شد تو هم میتونی ناامید نشو ♥️♥️♥️♥️

من رسوا شدن خواهر و‌برادرای بابام که می خواستن بکشنش که ارث بهش نرسه. ودکالت گرفتن برای فروختن میلیاردها زمین. و دارن خوش و خرم زندگی می کنن. انشاا.... دردی بگیرن که درمونش مرگ باشه... 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 

بزرگترین آرزوم اینه کرونا تموم شه داغووووون شدم 😭😭😭😭

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

تنها ارزوم پیدا کردن همسر کاملا مناسب خودم هست بقیه ارزوهامو خودم میتونم برسم بهشون

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706