1874
1823

من ک به هیچکدونم نرسیدم چند ساله دارم تلاش میکنم ولی ۱نگار توی مردابم ک هر چی بیشتر دست و پا میزنم بیشتر غرق میشم🖤

امسال دوباره  میخوام شروع کنم برای رسیدن بهشون.......♥️

آرزو هر کی رو میخونید براش صلوات بفرستید بهش برسه ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

برم خونه خودم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من تورا شانزده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر دوسالگی گل پسرمه💙                                99/9/9یعنی منم به آرزوم میرسم؟حالا که تا اینجا اومدی یه دونه صلوات لدفا...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

برم خونه خودم

ایشالا برات صلوات فرستادم ♥️♥️♥️♥️

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
1883

بعدسلامتی رفتن کرونا یه خونه ازخودمون داشته باشیم ❤

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
میخواستم پزشکی قبول بشم نه نرسیدم فقط ازم یه آدم افسرده موند

دوباره تلاش من یکیو میشناسم بعد ۳سال پشت کنکوری بالاخره قبول شد تو هم میتونی ناامید نشو ♥️♥️♥️♥️

خداروشکر شوهرم ۹۰درصد همون آدمیه ک مجردی آرزوشو داشتم😊

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه۷۴و۳۰۰..وزن جدید ۷۲و۵۰۰هدف اولیه ۶۳...هدف نهایی ۵۳تیکر لاغری و مامان شدنمه ایشالا😍😍😍
1856

من رسوا شدن خواهر و‌برادرای بابام که می خواستن بکشنش که ارث بهش نرسه. ودکالت گرفتن برای فروختن میلیاردها زمین. و دارن خوش و خرم زندگی می کنن. انشاا.... دردی بگیرن که درمونش مرگ باشه... 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 

بزرگترین آرزوم اینه کرونا تموم شه داغووووون شدم 😭😭😭😭

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤🖤🖤آجرک الله یا صـــاحب الزمان 🖤🖤🖤      که هیچ حالی دائمی نیست  اما با این حال باز خدا هست ممنونم که هستی خداجون💓                    از طرف بندت:💚🧕🏻سادات خانوم.                              💓پاسخگوی سوالات دینی و اعتقادی شما هستم☺️      2️⃣تیکر تولدمه💞💞💞.                                                منتظر 99.9.9 هستم ببینم چی میشه🤔.                        💙گروه آبی💙 وزن اولیه:71   وزن هدف:60   

تنها ارزوم پیدا کردن همسر کاملا مناسب خودم هست بقیه ارزوهامو خودم میتونم برسم بهشون

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
1893

آرزوم همه چی همینتوری خوب باشه همیشه .بچه های سالم خونه .ویلا سلامتی .تا ۷۰ هم درکنار همسریم عمر باعزت داشته باشیم عاقبت به خیری برای بچه هام ک درآینده قراره بیان ..همش هم همین تور ک دلم میخواد واقعا میشه البته نگاه خدا همیشه همراهم باشه .کمکم کنه 

اخلاق خاص 🤷‍♀️زاده بهارررر😛۹ ۹ ۹۹ 😍کلی اتفاق خوب 😍😍😂😂😂😂

تنها آرزویی که دارم اون امپول و پیدا و ازش نتیجه خوبی بکیرم 

دیگ خسته شدم 😭😐

آقایوووونن داداشام ، گوفته باشم ،اینجه باس ماس..یعنی کلش باس ماس،این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس. یعنی سایت کلوهومش باس ماس . آبجیا فدا مدا😁😂

اما الان بزرگترین آرزوم رفتن کروناس

بعدم تو اون رشته ای ک میخوام اون شهری ک میخوام بتونم قبول شم

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چالش پاییزه🍁گروه زرد💛وزن اولیه:82،وزن هدف:65💪 🎂💖تیکر یک سالگی دخترمه😉
من ارزوم اینکه........سکرته ولی رسیدن بهش خیلی سخته خیلی میترسم از اینکه بهش نرسم و همین امر جلوگ ...

اصلن فکر نکن فقط تلاش کن هیچ غیر ممکنی تو این دنیا وجود نداره♥️

1896