2737
2739

تو خیابون با ماسک و شیلد داشتم میرفتم مغازه داییم کار واجب داشتم که یه پیرمرد عجوز بی حیا یه متلک زشت گفت و رد شد منم از پشت صداش زدم و گفتم پدرسوخته یه بار دگ تکرار کن که اونم برگشت به من فحش داد مثلا میخواس پیش دستی کنه که مردم نگن گناهکاره منم گوشیمو درآوردم و تهدید کردم که به پلیس زنگ میزنم ترسید و عقب نشینی کرد و منم حسابی از خجالتش دراومدم گفتم از ریش سفیدت خجالت بکش و خاک تو سر مادرت که بچه ای مث تو تربیت کرده و... 

آخرشم گفتم دگ درس عبرتی برات بشه از این غلطا نکنی به ناموس مردم این حرفا رو نزنی که با تشویق و آفرین و احست حاضرین مواجه شدم😁

همه اعم از زن و مرد گفتن دمت گرم خوبش کردی

آخ آخ آخ حیف که دستم بند بود کار واجب داشتم وگرنه تا کلانتری میکشومندمش👊

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی ازت فیلم نگرفت😐😂😂

نه کلا 30 ثانیه طول نکشید

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2731
بنظر من کارت خوب نبود با تشکر فراوان

چیکار میکردم پس عزیزم!؟ 

اجازه بدیم هر غلطی دلشون خواس بکنن؟ 

2738

منم كوتاه نميام چند روز پيش سه تا لات بدون هيچ دليلي با پا كوبيدن تو ماشينم در ماشين رفت تو يكم، ولشون نكردم تا كلانتري رفتيم 

تنها صداست كه مي ماند و امان از صداي او كه ابدي شد در گوش من

حوصله دعوا کردن با فرد مزاحم بی ادب رو ندارم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
آفرین قهرمان خداقوت دلاورررر

😂❤️

یه بار نوجوون بودم تو اتوبوس راکته بدمینتون دستم بود...پشتم سمت قسمت مردونه بود که حس کردم یه دستی میخوره به پشتم...با همون راکت کوبوندم تو فلان جاش   برنگشتم ببینمش فقط فهمیدم دو زانو شد   

2706