2726
عنوان

صمیمی ترین دوستم داره از ایران میره

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 26 پست

اووووو کو تا چندسال دیگ اونم با دوس پسر برنامه ریزی کرده؟؟!بیخی بابا غصه نخور 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ولی من جات باشم مهاجرت میکنما

اخه عزیزم من سینگلم. اون ادم زندگیشو انتخاب کرده. من دوس ندارم مجرد مهاجرت کنم یه دلیلم همینه. ک خب دلیل کوچیکی هم نیست. چون فرصتهای ازدواج اونور کمه نسبت ب اینجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا یکی دو سال دیگه ؟ یه جوری تاپیک زدی گفتم تو راه فرودگاهی  ادم از فرداش خبر نداره  اون ...

اخه مطمئنم اینکارو میکنه..حتی شده بدون دوست پسرش.کلا اگ بخواد کاری رو انجام بده انجام میده. خیلییی هم جدیه درمورد رفتن 

2728
اخه مطمئنم اینکارو میکنه..حتی شده بدون دوست پسرش.کلا اگ بخواد کاری رو انجام بده انجام میده. خیلییی ه ...

این و بیخیال اسمتو خوندم 

آه ورونیکا 

آه پائولو 

ولی جدی اینقدر رو ادما حساب نکن چون حساب کنی ازت میگیرنش تا یاد بگیری حساب نکنی 

چه دختر چه پسرش 

لایک به تو بخاطر اسمت♡🛸

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

برای منم این اتفاق افتاد صمیمی ترین دوستم رفت حالا بدبختی اینجاس که سیم کارام مفقود شد هیچ شماره و چیزی ازش ندارم

الان ۶ سال هست که گمش کردم

نمیدونم در چه حالیه ازدواج کرده یا نه اصلا الان چطوریه

هیچچچی ازش خبر ندارم خانوادشم قبلش رفته بودن

اینا از اول ایرانی نبودن بدتر اینکه قبل اینکه از ایران برن اول استانشونو عوض میکنند من دیگه نمیدونم رفتن یا نه ولی دوستم میخواست بره

باز موضوع تو فرق داره اگه دوستت بره شماره داری باهاش در تماس تصویری هستی برات عادی میشه ناراحت نباش

نه اصلا بعدشم چیزی که قسمت ادم باشه میشه اونور دنیا هم کسی هست که ادم بخواد ازدواج کنه مهاجرت مهم ...

چندسالته؟

تصمیم داری مهاجرت کنی؟

چ خوب ک مستقلی

اصلا از اینکه بعدها خانواده برا خودت نداشته باشی نمیترسی؟ البته ممکنه کیس مناسبتو اونور پیدا کنی کلا دارم میگم اگه ازدواج نکنی تنهایی برات اذیت کننده نیس؟ 

شما هم دوستت مهاجرت کرد؟ بعدشچیکار کردی؟ دوستی مث اون پیدا نشد؟

اره ازدواج کرد رفت از ایران خیلی تنها شدم تا یه مدت بیرون میرفتم جاهایی که باهم میرفتیم میدیدم گریه م میگرفت ولی عادت کردم با نبودنش الانم دلم یه ذره شده واسش

چندسالته؟ تصمیم داری مهاجرت کنی؟ چ خوب ک مستقلی اصلا از اینکه بعدها خانواده برا خودت نداشته باشی ...

22 سالمه

اره خیلییی دوست دارم مهاجرت کنم و مطمئنم که یه روزی اینکارو میکنم

نه از تنهایی نمیترسم کلا شخصیت مستقلی دارم و اتفاقا تنهایی رو ترجیح میدم و اینکه خب من اصلا از خانواده پر جمعیت و بچه خوشم نمیاد

همیشه تو زندگیم کار و درس رو ترجیح دادم به همه چیز