1874
1823

۶ ساله باهم دوستای صمیمی هستیم

همسایه هم هستیم و اکثروقتا خونه ی همیم

تو این سالها هروقت حالم خوب نبود یا حوصلخ م سر رفته بود میگف برم پیشش..همیشههه . خیلی دوست خوبیه

ولی تا یکی دوسال دیگه میخواد با دوست پسرش  از ایران بره... 

ب منم خیلی میگه برم باهاش ولی من مهاجرت دوس ندارم و برام سخته

ب جز اون ۲ تا دوست صمیمی دیگه هم دارم اما اون قدیمی ترین و بهترینشون بود..همیشه باهمیم ... خیلی دوسش دارم اگ بره من چیکار کنم؟؟

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883
1826

اووووو کو تا چندسال دیگ اونم با دوس پسر برنامه ریزی کرده؟؟!بیخی بابا غصه نخور 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ولی من جات باشم مهاجرت میکنما

اخه عزیزم من سینگلم. اون ادم زندگیشو انتخاب کرده. من دوس ندارم مجرد مهاجرت کنم یه دلیلم همینه. ک خب دلیل کوچیکی هم نیست. چون فرصتهای ازدواج اونور کمه نسبت ب اینجا

تا یکی دو سال دیگه ؟ یه جوری تاپیک زدی گفتم تو راه فرودگاهی  ادم از فرداش خبر نداره  اون ...

اخه مطمئنم اینکارو میکنه..حتی شده بدون دوست پسرش.کلا اگ بخواد کاری رو انجام بده انجام میده. خیلییی هم جدیه درمورد رفتن 

1718