2733
2734
عنوان

کم بودن دور شکم جنین

9159 بازدید | 44 پست

سلام بچه ها کسی هست منو راهنمایی کنه من هفته30بارداری سنو دادم گفتن دور شکم و دور ران دوهفته عقبه توروخدا کسی هس این مشکل رو داشته باشه چیکار کردین دکترم گفته جلسه بعد برات سنو مینویسم اما من تا جلسه بعد مردم از فکر و استرس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینقدر به حرفای دکترا اهمیت ندین.. دوستم باید سرکلاژ میشد بدلایل مالی نکرد. با توکل به خدا و استراحت خودشو خداروشکر به هفت ماهگی رسونده فعلا.. امیدت فقط خدا باشه

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2738

مال من همه چیش عقب بود با سونو و اینا تا هفته سی و هفت نگه داشتن و سی و شش هفته و شش روز زایمان کردم الانم بچم کنارم خوابیده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
اره و دور ران 

ببین الان دکترا خیلی اشتباه تشخیص میدن زیاد جدی نگیر 

خیلی هارو که گفتن بچه هاشون مشکل دارن سقط کنن وقتی سقط نکردن سالم دنیا اومده 

به خودم گفتن جنینت تو حالت طبیعی هست در صورتی که خودم از حاراتاش فهمیده بودم بریچه شما فکر کن تو نه ماهگی چیز به این واضحی رو اشتباه دیدن 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
مال من همه چیش عقب بود با سونو و اینا تا هفته سی و هفت نگه داشتن و سی و شش هفته و شش روز زایمان کردم ...

عزیزم بسلامتی ایشالله ک تنش سالم باشه همیشه زایمان زود رس کردی

یعنی مشکلی نداشت؟؟؟؟چیکار کردین این دورانو ک عقب تر نمونه

بچه من رشد دور سرش عقبتر بود، مدام تحت نظر بودم، تا ۲ هفته عقب بودن رو میتونن باهاش کنار بیان، میدونم چه حالی داری، منم خیلی استرس داشتم و نگران بودم، خدا رو شکر بچه به سلامت اومد، منم ۳۷ هفته و ۲ روز مجبور به سزارین شدم

... و من به تو ایمان دارم...
عزیزم بسلامتی ایشالله ک تنش سالم باشه همیشه زایمان زود رس کردی

از سی و هفت هفته میگن بچه کامله ولی آره خب یه هفته زود زایمان کردم وزن بچمم کم بود من 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706