2733
2734

میوه خودشو نمیخوره آبشو میگیرم😐 یدون قندم توش میندازم

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا  مگه میاره بالا بازم؟

ن عزیزم بالا نمیاره. کلا میوه بدش میاد حالا آبشو تازگیا میدادم میخورد

(گدا ترین عضو نینی سایت.) کاربر(جولییت) و(منوباش) قدیمم😅☹️👏.      پولدارم نیستم ای بابا
2738
از کجا میفهمین رفلاکس پنهان داره؟؟؟؟؟

کوچیک بود علایمشو داشت ک تو خواب شیر میخورد و یا وقتی رو پام بود کمرشو سرشو محکم عقب میکشید الانم نمیذونم داره یانه. ولی ب پوتیین گاویم آلرژی داشت الان نمیدونم

همه چی بده بغیر توت فرنگی پرتقال ترش کیوی خربزه هندونه دادنیم کنارش موز بده بخوره

نارنگی چی؟ 

ن عزیزم بالا نمیاره. کلا میوه بدش میاد حالا آبشو تازگیا میدادم میخورد

آب سیب خیلی خوبه 

میوه های حساسیت زا نده 

مثل پرتقال یا کیوی 

لیمو شیرین خوبه 

سیب از همه بهتره 

کمپوتم کنی خوبه 

به رو هم کمپوت کن بده بخوره 

شیرینه خوشش میاد 

انار هم فقط انار شیرین اونم با احتیاط 

موز خوبه

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
آب سیب خیلی خوبه  میوه های حساسیت زا نده  مثل پرتقال یا کیوی  لیمو شیرین خوبه  ...

😐😐 اتفاقا من لیمو ترش تو سالادش میزدم 🤐 انارم ترش بود براش نمک میزدم ینی بدبختش کردم؟ 

2706