2737
2734
عنوان

مامانتتون توی دوره عقد شما

332 بازدید | 49 پست

اذیت میکرد!؟

من شوهرم احترام خانوده امو داره

حیلیم خوبه خیلیییی شدید هوای منو داره 

به حدی ک یوقتایی خود مامانم میکه انقد لوسش نکن

کارایی ک شوهرای هیچکس از دوروبریامون نکرده برای من میکنه خلاصه یعنی هیچیییی کم نمیزاره 

ولی خانوادم اصلا احترام نمیزارن بهش

هیچییییی احترام نمیزارن بی احترامیم میکنن بهش

علتش واقعا نمیدونم چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه نامردن خونوادت قدر نمیدونن واقعا

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

نه اصلا همشونم برامون مکان فراهم میکردن بسیار زیادم دامادشونو دوس داشتن و احترام میکردن البته شوهر منم خیلی زیاد در حد احترام ب پدر مادر خودش با خانواده من برخورد میکرد تا حالا ی بارم رو‌ حرفشون حرف نزده

2738

فک میکنن حالیشونه اینوبگم زیادنذارشوهرت خانوادتوببینه ازقدیم گفتن احترام احترام میاره شوهرت رفتارشون روببینه کم کم یادمیگیره خانوادت که سهله خودتم اذیت میکنه

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩

دقیقا هرچی داماد مهربونتر احترامی که بهش می‌زارن کمتره

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

مامان منم رابطش با شوهرم خوب نیس 😑شوهرم تو گوشیه میگه چرا تو گوشیه .خودش میره چیپسو پوفک میخره میاره برام میگه آشغال میخره .میخوابه میگه گاوه ‌.واقعا دیگه خستم کرده همش میره پیش آبجیم قُر میزنه .میگه زود برن خونه خودشون .خستم حوصله ندارم ‌.شوهرم هفته ای یک شب میاد فقط یا من یه شب میرم .

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
2706