2733
2734
عنوان

جمع شدن شکم بعد از سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 2367 بازدید | 43 پست
رو لباس ببند

اوف خواهر پهلوهام انقدر خارونده بودم جوش زده بود زخم شده بود 

😨😨😨 

شنیدم تا شش ماه طول میکشه جمع شه

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
آهان ممنون 😊 میگم باعث چسبندگی رحم نمیشه بستنش؟ 

خواهش عزیزم، والا تو هر چی افراط کنی خوب نیست، من مثلا روزا چند ساعت میبستم، عصرا هم چند ساعت، زیاد بستنشم باعث یبوست شدید میشه، متعادل باش، من کلا شکمم جمع شد، اینجا میخوندم خانوما میگفتن ما تو تخت بیمارستان دکتر برامون بست، نیازی به این کارا نیست من ۴۰ روز بعد بستم الانم شکمم سفت و صافه اما یکمی شکم دارما

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوف خواهر پهلوهام انقدر خارونده بودم جوش زده بود زخم شده بود  😨😨😨  شنیدم تا شش ماه طو ...

نه من زودی جمع شد واسم، میدونی اشتباهی سایز خودم گرفته بودم باید یه سایز کوچیکتر بگیری، بعد دو ماه دیگه اصلا جوری جمع شدم که برام بزرگ شد 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2731
خواهش عزیزم، والا تو هر چی افراط کنی خوب نیست، من مثلا روزا چند ساعت میبستم، عصرا هم چند ساعت، زیاد ...

ممنون عزیزم 😊 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
عاره 

ببین سعی کن طبیعی بزای 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
هر جور ژنت هست همون جوری میشی. اصلا ربطی به سزارینو طبیعی نداره.

من کاری ب سزارین و طبیعیش ندارم

فقط شکمم خیلی بزرگ شده 

میترسم بعد زایمان شل بشه و آویزون باشه واقعا افسردگی میگیرم اگ اینجوری بشه

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
2738
مارکش چی بود؟!  چند خریدی و از کجا؟

عزیزم برا دوسال پیش بود، یادم نیست، اما یه مارک خارجی هست خیلی معروفه کاراش، واسا سرچ کنم اگه پیدا کردم میزارم خیلی عالی بود، تو گرمای تابستون بستم اصلا عرق نمیکردم توش

نه من زودی جمع شد واسم، میدونی اشتباهی سایز خودم گرفته بودم باید یه سایز کوچیکتر بگیری، بعد دو ماه د ...

دستت رو کله من 

😀😀😀

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
عزیزم برا دوسال پیش بود، یادم نیست، اما یه مارک خارجی هست خیلی معروفه کاراش، واسا سرچ کنم اگه پیدا ک ...

دستت درد نکنه 

پیدا کردی اینجا بنویس

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
من کاری ب سزارین و طبیعیش ندارم فقط شکمم خیلی بزرگ شده  میترسم بعد زایمان شل بشه و آویزون باش ...

ای بابا تو فکرش نباشا، فوقش عمل میکنی، دوستم شکمش اویزون بود پوست کشی کرد بیا و ببین چی شده

عزیزم تو اینستا پیچ ماما لیلی سنتر رو برین یه خانم محجبه هستن ماما هستن ازشون بپرسین راهکار های خوبی میدن خودشون میگفتم کتاب بستم به شکمم بعد باپارچه محکم بستم وفلان ....