2733
2734

چند روزیه داغ میکنه خیلی وقت نیست خریدم ک زیر یه ساله

بنظرتون علتش چیه

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

مدلش چیه 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببر موبایل فروشی بگو شاید یه مشکلی داره. منم هواوی دارم همچین مشکلی نداره 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نشانه سلامت گوشی های هواوی. منم یه گوشی هواوی دارم فلزیه خیلی داغ میکنه اما 12 ساله چند نفر ازش استفاده کردن هزار بارم محکم افتاده چیزیش نشده هنوزه کار میکنه ولی بعد 12 سال یکم هنگ هنگی شده و باتریش یکم زود خالی میشه

عضویت اصلی قبل از ترکیدن😐:1398/4/10
2731
ببر موبایل فروشی بگو شاید یه مشکلی داره. منم هواوی دارم همچین مشکلی نداره 

شاید گوشیش فلزیه مال منم فلزی بود اگر فلزی نیست گوشیش ببره موبایل فروشی 

عضویت اصلی قبل از ترکیدن😐:1398/4/10