2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین تو خواب چند بار بیدارش کن ببین نرماله 

بعد با یه چراغ قوه وقتی بیداره ببین چشماش به نور و تاریکی عکس العمل نشون میده مردمک تنگ و گشاد میشه 

اینو دکتر به من گفت 

بهش به هیچ عنوان استامبنوفن  نده 

خدایا شکرت 🫀

الهی عزیزم اگ حالت گیجی نداشته و استفراغ نکرده مشکلی نیس خودتو نترسون

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
ابجیای من دوقلوان از ۴ماهگی میزاشتبم رو تخت هی میوقتادن انقدر صدای بدیم میداد ک بچه غش میکرد چیزیشون ...

عزیم تجربه چیز خوبیه یبار افتاد خوب بیشتر مواظب شون میبودین   من خیلی حساسم با وجود اینکه بچه ندارم بچه اقوام میومدن خونمون دور تا دور میز شیه اینا بالشت میزاشتم به جایشون نخور اذیت شن یا کنار مبلا بالشت میاشتم افتادن میفتادن رو بالشت

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
عزیم تجربه چیز خوبیه یبار افتاد خوب بیشتر مواظب شون میبودین من خیلی حساسم با وجود اینکه بچه ندارم بچ ...

از بالشتم میوفتادن خب زمینم نمیخوابیدن همش باید رو تخت با صدای شسوار میخوابیدن کاریشون نمیشد کرد میشستیم پایین تخت ولی خب خسته میشدیم باز

از بالشتم میوفتادن خب زمینم نمیخوابیدن همش باید رو تخت با صدای شسوار میخوابیدن کاریشون نمیشد کرد میش ...

الهی دوقلو بزرگ کردن سخته ولی شیرین و دوست داشتی 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2706