2733
2734
عنوان

حق با منه یا مادرم

110 بازدید | 8 پست

سلام

بچه ها من یکم حالم خوب نبود و ده روز از حال مریضیم گذشته 

من عقد هستم

خانواده ام میخواستن برن باغ برای پنجشنبه و جمعه

مامانم از چهارشنبه گفت به من و شوهرم ک نیاید

دلیل این موضوع سرماخوردگی من بود چون خواهرم بچه داره

دوروز گفت نیاید

موقع رفتن به من میگن نمیای

وقتی رفتن اونجا زنگ روی زنگ ک بیا دگ😳

منم ناراحت بودم چون ترجیح دادن خواهرم باشه من نه

بعدم گفتن بمون بعد برای اینکه بگن اره تو خودت نیومدی هی زنگ میزدن

دیشب ک رسیدن خونه با شوهرم کلی چیز گفتن ک چرا نیومدین(شوهرم ازقبل هماهنگ بود که بگه به خانومم گفتم ولی اون قبول نکرد)بعد ک شوهرم رفت منو کشتن گفتن شوهرت نیاورده تورو.....کلا هرچیزی میشه اخرش میوفته گردن من یا شوهرم

الان من مامانم مریض بود داده به من همشون میگن شوهرت داده بهت میره بیرون میاد

درصورتی ک مامانم با خاله هام با هرکسی صحبت میکنه میگه علایم خودمو داره دقیقا😐بنظرتون چیکار کنم ک اسم شوهرمو نیارن

من شوهرمو واقعا دوس دارم دلم نمیخاد انقد چیز بهش بگن

چرا مستقیم حرفتو نمیگی؟؟بگو شما گفتین نیا .بعد حالا حرفتونو عوۻ میکنید؟؟اگه جوابشونو دادی اسمی از شوهرت نبر هر چقد اونا هم بگن .چون جری تر میشن .فقط از حق خودت دفاع کن .چیزیم ب دلت نکش

کاربر*دختر_تنها*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا مستقیم حرفتو نمیگی؟؟بگو شما گفتین نیا .بعد حالا حرفتونو عوۻ میکنید؟؟اگه جوابشونو دادی اسمی از شو ...

گفتم

با دادو بیداد و کشیدن توی بحثای دیگه مامانم موضوعو عوض میکنه

منو میخواد مقصر جلوه بده

اخرم قهر کردیم

ولی من از دیشب ناراحتیم به طرف

مشکل اصلیم اینه خانوادم به شوهرم احترام نمیزارن

هیچی فقط نزار مادرت زندگیتو خراب کنه چون واقعا دخترا تحت تاثیر حرف مادرا خیلی کارای اشتباه میکنن&nbs ...

نه ولی خیلی دلم گرفته از کاراشون

هر مصیبتی ک بوده تو این سالا سر منو شوهرم دراوردن

گفتم با دادو بیداد و کشیدن توی بحثای دیگه مامانم موضوعو عوض میکنه منو میخواد مقصر جلوه بده اخرم ق ...

زودتر برو سر زندگیت.اکثرا مادرا تو عقد اینطوری میکنن.مادر منم تا حدوده کمی اذیت میکرد یا خواهرام..کلا انگار غریبه میشن با ادم ..مستقل شی احترامت برمیگرده..

کاربر*دختر_تنها*
زودتر برو سر زندگیت.اکثرا مادرا تو عقد اینطوری میکنن.مادر منم تا حدوده کمی اذیت میکرد یا خواهرام..کل ...

شوهرم میاد نه چایی

ن میوه ن پذیرایی هیچییییی براش نمیکنه

منم بخام بیارم وقتی شوهرم میره میگن اره برای شوهرت خوب چیز میز میاری

وقتی هم میاد بابام نه از جاش بلند میشه ن موقع رفتن بلند میشه

ن احترامی بهش بزارن

ن حرفی بهش بزنن

هیچی

2738
شوهرم میاد نه چایی ن میوه ن پذیرایی هیچییییی براش نمیکنه منم بخام بیارم وقتی شوهرم میره میگن اره ب ...

عزیزدلم میفهممت.کاریش نمیشه کرد .فقط بی سیاستی نکن و بدی خانوادتو به شوهرت نگو.هرچقدم ک اون اینکارا رو ببینه اما تو حرفی نزن.پس فردا سر زندگی خودت رفتی موقع دعواتون توی سرت نکوبه همینا رو .حداقل اون موقع حاشا میکنی .دیگه بعضی خانواده ها اینجورن .فقط زودتر مستقل شو 

کاربر*دختر_تنها*