2737
2734
عنوان

بنظر شما چرا درمورد روابط جنسی چیزای کوچیک مثل

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 64 پست
😐😐😐 خب برو داد بزن

بی جنبه نباش گفتم نظر بدین 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

چند روز پیش یکی لباس خواب از تو جعبه عکس گذاشته بود سرش دعوا شد 😅چه برسه به این مسائل .چراش اینه که تو قوانین سایت اومده .چون میگن احتمال زیاد استارترا مرد باشن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمورد تمام این مسائل با شخص مناسب و در جای مناسب به اندازه ای که حرمت خودم مخصوصا شکسته نشه صحبت میکنم...صحبت درمورد مسائل جنسی قرار نیست همه جا باشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728
پریودی ونوار بهداشتی رابطه جنسیه؟واقعا کی گفته

ن هر بحثی جداست کلی گفتم خیلی مسائل باز گو نمیکنن میترسن ن اینجا کلا 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

اولا که قانون سایته

بعدم هزارتا مرد مریض با اکانت هایی بنام زن وارد میشن و مریضی ها و عقده های جنسی شونو اینجا تخلیه میکنن.و مردم و سرکار میزارن

فرهنگ در این حده

وقتی آزادی داده بشه منفجر میشه جامعه

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
چند روز پیش یکی لباس خواب از تو جعبه عکس گذاشته بود سرش دعوا شد 😅چه برسه به این مسائل .چراش اینه که ...

خب باشن 

مگ مارو میشناسن؟

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738

یچیزایی رو الکی الکی بد کردن

حرف زدن راجبشو ممنوع کردن

از طبیعت بدن فرار میکنن نمیدونم به چه دلیل

میگن اینجا مرد هست

خب هست ک هست چیکار کنیم ک هست 

مگه خودمون میخوایم پریود شیم یا دست خودمونه نوار بهداشتی چاره ی کار پریوده

مگه استفاده از سوتین چیز بدیه؟ 

وقتی یچیزی طبیعت بدنه چرا باید ازش خجالت بکشیم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ندیدم تاپیک پریود.و نوار بهداشتی بترکه ولی تاپیک مسائل جنسی پای پسرهای نابالغ رو به اینجا باز میکنه گند زده میشه به فضای سایت!کسی هم تخصصی نداره بخواد به بقیه کمک کنه بیشتر. صحبت ها مثل حموم زنانه میشه!

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

اینجا خیلی موقعا پیش اومده طرف سربسته سوال پرسیده حتی با رعایت ادب بعد بعضیا اومدن نی نی یارو تگ کردن و گزارش زدن

جوگیرن بابا 

خودم تاپیک جنسی دیدم طرف داد میزد مریضه آقاعه گزارش زدم ن این ک تا یه چیز الکی میبینن جوگیر میشن برای گزارش 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
بی جنبه نباش گفتم نظر بدین 

😐😐😐😐

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

نمیدونم.تو عرف ما جزو حیا محسوب شده و دربارش حرف نمیزنن.منم نمیدونم ناخوداگاه یا خوداگاه دربارش حرف نمیزنم.با هیچکس!نه همجنس نه همسرم و...

ولی بابام و داییم دربارش باما حرف میزدن.مثلا بابام میرفت برامون نوار بهداشتی میخرید و میگفت وقتی تو ایام عادتتون هستین لاک بزنین و...داییمم بخاطر کارش توصیه های بهداشتی و...میکرد

من همین یه دونه ام!
سوال‌کردن، ادب خود را دارد و مخصوصا این مسائل چیزهایی نیستند که بخواهیم در بلندگو فریادشان بزنیم. م ...

و البته مخصوصا برای بیان کردن تو سایت واقعا دنبال راهکار باشیم نه لوده بازی و اینکه صرفا حرف جنسی زده باشیم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706