2726
عنوان

این مستند انقلاب جنسی چیه؟؟؟

415 بازدید | 33 پست

نصف کاربرا زدن رو امضاهاشون😂😐🤣💔

هماهنگ میکنید؟؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا منم نمیدونم چی مینویسن؟

چن نفرو دیدم. گفته بودن حتمااا ببینید

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
2728

یک سری مستنده که خود خبرنگار صدا و سیما ساخته فکر کنم فعلا4 یا  5 قسمتش اومده بیرون  در مورد پوشش هست خبرنگار رفته با همه جا در کشورهای دیگه صحبت کرده ادامه اش خورده به کرونا و نشده فعلا 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
انیمیشن پرسپولیسو میگی؟ 

😂 نههه

عکس پروفایلت چیه؟

پروفایل محرمیه ماکان بنده عزیزم☀️😂

صفر که تموم شه نمدونم چی از ماکان بزارم رو پروفم🤣🤣

حرفهای شعاری میزنن توش؟

ببینید حرف هایش برخی هاشون جالبه  حتی یکشون نوه یک ایت الله معروفه بود که از ایران رفته بود چون با حجاب سر مشکل داشت من فقط یکی از قسمت ها را دیدم هنوز همش ندیدم و فکر کنم قسمت 4 دیدم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
داخلیه? 

اره ولی خبرنگار همه جا رفته حتی جزیره  ل خ ت ی ها 

والا منم نمیدونم چی مینویسن؟

سلام عزیزم، این یک مستند بسیار تاثیرگذار راجع به تاریخچه تغییرات حجاب و انقلابهای جنسی در غرب هست، اینکه غرب در طی صد سال گذشته چه تجربه‌هایی رو در این مسیر پشت سر گذاشته و ما که حالا اول این راه صدساله هستیم چطور می‌تونیم از تجربیات اونها استفاده کنیم، کارگردانش حسین شمقدری هست، من فایلش رو از یکی از دوستانم گرفتم، ولی از این سایت (بخش مستندها) می‌تونی هر سه قسمتش رو دانلود قانونی بکنی
https://www.1film.ir/
دانلودش هزینه داره ولی واقعا این هزینه‌ی زیر بیست هزارتومن در برابر زحمت کارگردانش چیزی نیست، اگر برات مهمه بخر و بادقت ببین

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706