2737
2734

دیروز ۴ تا واشر برا تعویض شیر اب سرویس بهداشتی گرفته بودیم دوتاش کم شده همه جا گشتم نبود خونه کوچیکه ...احساس میکنم پسرم خورده یکسالشه اما معذرت میخوام امروز شکمش کارکند چیزی نبود... احتمال داره بنظرتون خورده باشه ودفع نشده باشه هنوز؟ نیاز هست ببرم دکتر یا خودش دفع میشه؟خواهشا نگید چرا تا حالا نبردی چون توی یه روستای دورافتاده معلمم و۱۵۰کیلومتر تا اولین شهر وبیمارستان فاصله دارم و مطمئن هم نیستم که حتماخورده باشه واشر... کسی تجربه ای داره کمکم کنه لطفا

زنگ بزن 115 سوال کن اگه خطر ناک باشه اونا بهتر میدونن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

دفع میشه حتما 

ببخشید حقوق تون چقدر ه؟🤦‍♀️🤦‍♀️

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ بزنی اورژانس نمیان ؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731

فک نکنم .بگرد شاید افتاده ی گوشه 😐

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

اگه خورده باشه دو سه روز دیگه پس اش میده🤭

تو معده میمونه.معده باهاش کلنجار میره چند روز اگه نتونه هضمش کنه دیگه عذرش رو میخواد😁

گردنبد مرواریدی شکسته بود دختر من یکیشو خورده بود فک کنم یک هفته بیشتر گذشته بود ک یهو دیدگ مروارید گذاشته برام🤭

خب هیچ مشکلی نداره الان

چی بگم یه درمونگاهی چیزی نیست نزدیک ببریش؟ من که نمیتونم تشخیص بدم باید معاینه شه فک کنم

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738
دفع میشه حتما  ببخشید حقوق تون چقدر ه؟🤦‍♀️🤦‍♀️

ولله دقیق نمیدونم قبلا اموزگار بودم ۳میلیون ۴۰۰میگرفتم اما الان مدیر واموزگارم یعنی ۶تا پایه باید درس بدم حق مدیریت ۸۰۰ باید باشه احتمالا ۴ میلیون به بالا با اضافه کار میگیرم اما هنوز حقوق ماه اول ندادن ببینم چند میشه

اگه خورده باشه دو سه روز دیگه پس اش میده🤭 تو معده میمونه.معده باهاش کلنجار میره چند روز اگه نتونه ...

ان شاالله که نخورده باشه اگه هم خورده باشه به راحتی دفع بشه