2733
2734
عنوان

درمان تنبلی تخمدان؟

345 بازدید | 21 پست

سلام تنبلی تخمدان دارم فولیکول ریز متعدد با خطوط بزرگ ۵ پریود نمیشم بدون دارو ۳سال ال دی مصرف کردم آزمایشمم هست بنظرتون میتونم باردار بشم الان دیگه ال دی مصرف نمیکنم میدونمم ال دی برا جلوگیری چطور درمانش کنم قدم۱۶۲وزنمم۴۹ من سه رو پیش بی بی چک زدم منفی بود از دیروز سر معدم میسوزه حالت تهوع دارم کمر درد و دل دردم دارم ممکنه حامله باشم من پلی کیستم و ۱۵و۲۰اقدام کردم برا بارداری بدون دارو

تنبلی درمان نمیشه انگار ولی میتونی حامله شی.

توخونه ورزش کن تخمکات فعال شن بعدم ی شب درمیون رابطه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم داشتم باردار شدم شیراز رفتم دکتر صحرائیان...کجایی شما؟ قبل ازبارداری کلی دارو مقوی نوشت از جمله ...

سلام عزیزم خوبی منم تنبلی دارم و دقیقا رفتم پیش دکتر صحراییان الان فقط بهم دوفاستون و متوفورمین داد و گفت تا دی باردار نشدی بیا شما چی داد بهتون 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
سلام عزیزم خوبی منم تنبلی دارم و دقیقا رفتم پیش دکتر صحراییان الان فقط بهم دوفاستون و متوفورمین داد ...

ویزیتش چقده اخه چجور من بیام شیراز میشه این بار رفتی ازش بپرسی انلاین ویزیت میکنه

2706