2737
2734
عنوان

این چشم زخم ها چقدر اثر داره؟

167 بازدید | 24 پست

مثلا تو یه جمعی باشی که باردار نمیشن هی بهت بگن خوش به حالت که حامله ای

یا خودشون سن بالا هستن هی بگن خوش به حالت ازدواج کردی

این جمع ها چقدر می تونه تو زندگیت اثربزاره؟؟؟؟ز

به نظرتون اینا انرژی منفی و چشم نظره؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

کسایی که بچه دار شدن و شوهر کردن براشون موفقیت به حساب میاد بیشتر کوته فکر هستن که باید ازشون دوری کرد😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم چ قد اثر داره.ولی خالم خیلی چشمش شوره .یبار گفت چقد لیوانتون قشنگه در جا لیوان شکست

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
کسایی که بچه دار شدن و شوهر کردن براشون موفقیت به حساب میاد بیشتر کوته فکر هستن که باید ازشون دوری ک ...

کسی که سالهاست تو انتظار بچه س کلی خرج دوا و درمون میکنن

هر روز دکتره چرا موفقیت نباشه

میدونی چه زجری رو دارن تحمل میکنن انتظار خیلی سخته

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

عزیزم یه عده به همین حرفا میگن انرژی مثبت!!

اما در کل برای در امان ماندن خودت و بچه از چشم زخم هرروز (وان یکاد) بخون و صدقه بذار

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

اره صلوت بفرس وقتی ازون جمع اومدی تخم مرغ بشکون

من اعتقاد دارم اخه توعروسیم  خالم تخم مرغو میخواس بیاره بزاره زیرلاستیک ماشین دوتا تخم مرغوگزاشته بود توسینی بدون اینکه دست کسی بهشون بخوره یا بهم دیگ بخورن تارسیدپیش ماشین دوتاشونم شکستن همه تعجب کرده بودن ازون ب بعد ب چشم زخم اعتقاددارم

2738

انرژی درون خودت بیشتر مهمه مثبت باشه

وقتی به این حرفا منفی اهمیت ندی و نشنیوه بگیری تاثیری نداره..ولی هی بگی چرا اینطور کاش نمیرفتم خودتم‌اترژی منفی ییای به نظرم تاثیر داره

واسه دور شدن از چشم‌نظر ناس فلق توحید زیاد بخوان 

اسفند دود كن 

يكي از كاربرا ميگفت خروس سياه خيلي براي رفع چشم زخم موثره

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

اینا ک شما گفتی میشه حسادت ولی چشم زخم زمانیه ک از شدت حسادت طرف یه مشکلی برات پیش بیاد مثلا بیماری .... چشم زخم هست پیامبرم بهش اشاره کرده تنها راهش صدقه دادن ایه الکرسی خوندن و همراه داشتن و 4قل خوندن 

من کاری ب خودم ندارم اما دخترم زود چشم میخوره وارد یه جمعی میشیم یا کسی میبینه میپوکه ک من تخم مرغ میشکنم آروم میشه

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
2706