2733
2734
عنوان

کمپین انگیزه و پیشرفت

50 بازدید | 2 پست

ورود آقایان ممنوع کمپین پیشرفت وانگیزه ،درتلگرام ،@angizeh_pishraft2020

درکمپین هستیم تا هرشب یادرطول روز، کارهای مثبت همون روزمون رو به اشتراک بذاریم و پیشرفت کنیم یاحتی از قبل میتونیم بگیم قصد فلان کارو داریم و روند انجام کار رو در گروه اشتراک بذاریم تامجبوربشیم تااخرش انجامش بدیم.

.اون کار مثبت هرچیزی میتونه باشه.میتونیم عکس از کارهایی که کردیم بذاریم و...

مثلا دوره سحرخیزی میگیریم و هرروز راس ساعات معین حضورمیزنیم تابهش عادت کنیم ، یا از غذایی که پختیم یاکلا چیزی درست کردیم عکس میذاریم، تبادل تجربیات میکنیم،سوالی داریم مطرح میکنیم،از تفریحاتمون عکس میذاریم، یامثلا یکی قصد داره رژیم بگیره هدف گذاری میکنه و از روند کارش میگه به تدریج.

یا مثلا میگیم امروز فلان مقدار ورزش کردم، اینکارو برا پوستم کردم، به خونه رسیدگی کردم و...

یامیتونیم ختم دعا و قران هم بذاریم.یابرنامه مطالعاتی بذاریم طی یک هفته یه کتاب بخونیم و...کلی کارای مختلف میشه کرد..

خلاصه به سلیقه خودتون کارای مختلف انجام بدید توگروه

هرجور دلتون خواست دیگه..میخوایم پیشرفت کنیم دوستای خوبم.میخوایم بادیدن فعالیت همدیگه انگیزه بگیریم،خوشحال میشم تشریف بیارید خانما

چت هم درساعات ۵ الی ۲۳ آزاده

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.