2733
2734
عنوان

بابای من چشه؟؟؟

572 بازدید | 101 پست

میدونم خانما زیاد نوشتم ولی خواهشنا حوصله کنین بخونین   نیاز دارم به کمکتون🙏🌹

۲ ۳ روز پیش من حالم خوش نبود همش به فکر کنکور و آینده و درس و ی مشکلاتی ک فقط خودم میدونم هستم

اینا فکرا واقعا اذیتم میکنن همش دنبال ی راه واسه آیندمم ۲۰ سالمم هست

بابای من از وقتی کاراشو سپرده دست پسر دوستش ک شریکشم هست اکثرا تو خونس ولی مسافرت کاری هم میره  کلا سرش شلوغ نیست زیاد 

حالا من چند وقته تو خودمم اونم بهم گیر میده  من به فکر مشکلاتی ک دارم هستم 

حالا چند روز پیش بهم گیرداد من ساعت ۱۰ و نیم بیدارشدم  مامانم گفت ظهربخیر منم بهم برخورد آخه همیشه ک خروس خون بیدارنمیشه ادم 

بعد گیرای بابام شروع شد    گفت     برنامه نداری واسه زندگیت  دیر بیدارمیشی   ورزش نمیکنی   تو خودتی    چی روت اثر میذاره 😐😐😐 کلی از این حرفا

منم دیدم واقعا نمیتونم تحمل کنم گفتم دردگیر درس و کار و اینجور چیزام برا آینده  دعواهم نکردیم خوب و خوش تموم شد 

ولی با مامانم دعوام شد بابام خوبه نبود اون موقع

حالا دو  سه  روزه برام قیافه گرفته  😐😕

عصبانی هم هست  جواب سلاممو جوری میده ک میگم الان میخواد بیاد منو بزنه والا 

منم فقط باهاش در حد سلام صبح بخیر  شب خیر حرف میزنم اونم سرد جواب میده 

واسه چی  اصلا دلیلشم نمیدونم   خودمم نمیتونم حرف بزنم باهاش هم چون عصبیع  هم  آخه حرفی باهاش ندارم 

تا وقتی سرکار بود و سرش  سلوغ  همه چی خوب بود   شبا همدیگرو میدیدم بهمم گیر نمیداد  ولی الان نمیدونم چشه

بعضی وقتا مهربونه ها ولی بعضی وقتا اصلا خودشم نمیفهمه داره چیکار میکنه

باهمه خوبه به جز من😐😐😐

بعدم تو این ۲ ۳ سال چندبار دعوام کرده  سر چیزای بیخود  وقتی عصبی بود بهم گفته آرزو به دل میزارمت  😐😐  ونمیدونم آیندتو خراب میکنم 😐😐 فکر میکنه دسته اونه😏😏

منم تو این چندسال خیلی ازش فاصله گرفتم   فهمیدمم مامانم چی کشیده ازش والا

ولی بعضی وقتا  ک دعوامون میشه موقع آشتی چشاش پر اشک میشه  ناراحتی رو از قیافش قشنگ میشه فهمید 

من نمیدونم چه رفتاری باهاش داشته باشم الان؟؟

ممنون میشم راهی  نشونم بدین 

خیلیی ممنونم ک وقت گذاشتین و خوندین 🌹

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
اونجایی که کار میکرد کسی زیر دستش نبود که بهش دستور بده؟

چرا چند تا کارگر داره 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو بوسش کن زیاد قربون صدقش یرو خوب میشه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2728
برو بوسش کن زیاد قربون صدقش یرو خوب میشه

عمرا اگه اینکارو بکنم  

کاری نکردم ک من 

صحبت کردیم آخرم خیلی خوب و خوش تموم شد  الان نمیدونم چشه

2738
پس احتمالا عادت داشته به اونا گیر بده حالا که کسی نیست به شما گیر میده

جدی☹☹ خب داداشمم هس چرا به اون گیر نمیده آخه 

خب خونه نشین شده عصبی‌ش کرده

تو رو ببینه یه لحظه کاری انجام نمیدی فکر می کنه قرار آیندت تباه بشه

حق داره نگرانت باشه، متاسفانه راه ابراز نگرانی‌ش درست نیست 

بابات الان بیشتر از تو احتیاج به همفکر و همراه داره، خداروشکر دختر عاقلی هستی و توی این سن بجای بچه بازی و شوهری بودن به فکر آیندتی

یخورده با بابات همراه شو، احتمال میدم اوضاع کاریش بهم ریخته

شاید نیاز به محبت فرزند و توجه شما داره 

اره اینم داره  اونم خیلی زیاد  ولی من بلد نیستم محبت کنم  اصلا نمیدونم چیکار کنم  چه حرفی باهاش بزنم

اره اینم داره  اونم خیلی زیاد  ولی من بلد نیستم محبت کنم  اصلا نمیدونم چیکار کنم  ...

محبت حتما قربون صدقه نیست 

برو بیشتر از کار و بارش بپرس، تریپ رفاقتی، انگار که بخای توی کارش وارد بشی و یاد بگیری و بهش کمک کنی

اینجور صحبت ها نشونه توجه زیاد تو به طرف مقابله

2706