2737
2734
عنوان

کیو دیدی از دست مامانش به خونواده ی شوهرش پناه ببره😭😭😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 33 پست
بعضی ها از مادر فقط اسمشو به دوش میکشن خدا بهت صبر بده به شوهرت پناه ببر که بهترین همدم همون شوهره

منو دیوونه میکنه آخرش بارها من به خاطر به بابام دروغ گفتم و پنهون کاری کردم اما اون قدرمو نمیدونه

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
شوهرم خودش رفتاراشو دیده دادو بیدادشو دیده منم الان سه روزه با مادرم حرف نمیزنم اما امروز خودش شروع ...

خدا نکنه ولش کن دست خودش نیس عزیزم تو خودتو بزن بیخیالی اون شروع کرد برو تو اتاق درم ببند هرچی گفت خودش بشنوه و تموم

bahar   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدست مامانش تنها نه.از دست بابا و مامانش.کلیم سرکوفت همسر و خانوادشو شنید!

بابام طفلی خیلی خوبه و خیلی دوسم داره اگه اون نبود تا حالا بارها خودکشی کرده بودم

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
2731
خدا نکنه ولش کن دست خودش نیس عزیزم تو خودتو بزن بیخیالی اون شروع کرد برو تو اتاق درم ببند هرچی گفت خ ...

نمیشه که میاد خودشو میرسونه بهم بعدشم میخواست باز بزنه بابام نزاشت

صبرت رو بیشتر کن . فردا همین شوهرت هم میزنه تو چشمت ، هربلایی خواست سرت میاره ، میگه خانوادت نخواستن ...

شوهرم اینجوری نیس اما من زیاد پیشش چیزی نمیگم

بنظر من شوهرتو راضی کن برو سرکار تا هم از محیط خونه دور باشی هم زود پولاتونو سرجمع کنید برید خونه ره ...

هر کاری میکنم میگه تا عید باید صبر کنی

2738
شوهرم اینجوری نیس اما من زیاد پیشش چیزی نمیگم

خوب میکنی عزیزم . فعلا همه چی گل و بلبل هست .

وقت دعوا و ناراحتی خدای نکرده میزنه تو چشمت . 

همیشه خوبی خانوادت رو بگو ، وبهش اجازه نده پشت سر خانوادت حرف بزنه‌

ان شااله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی  

اخی عزیزم  تحمل کردن پدر و مادر رنج زیادیه برای همین پاداششم خیلی بزرگه .اگر زودتر بری خونه خود ...

پدرم خیلی خوبه و آدم سالمیه اما نمیدونم چرا باید مامانم اینجوری باشه😞

خوب میکنی عزیزم . فعلا همه چی گل و بلبل هست . وقت دعوا و ناراحتی خدای نکرده میزنه تو چشمت .  ...

قبلا مامانمو خیلی دوس داشتو همیشه میگفت مثه مامان خودمه اما از وقتی داد و بیدادا و بیمحلیاشو دیده دیگه دوسش نداره

چی شد که مامانت معتاد شد نمیشه کمکش کنین ترک کنه رفتارش دست خودش نیست 

اولای ازدواجشون بابام معتاد بوده مامانم سر اینکه تلافی کنه معتاد شده اما بابام الان نزدیک ده ساله سالمه اما اون ول کن نیس البته بابام اینا تا چند سال پیش نمیدونستن اما الان که به جاش قرص میخوره بارها بابام برده کلاس اما بعدش دوباره بیشتر میخوره بابام طفلی هیچ خیری از زندگیش ندیده

اولای ازدواجشون بابام معتاد بوده مامانم سر اینکه تلافی کنه معتاد شده اما بابام الان نزدیک ده ساله سا ...

عزیزم طفلی مامانت از دست بابات اینجوری شده رفتاراش دست خودش نیست شاید زمانی که تو رو باردار بوده اتفاقی افتاده شاید وقتی دنیا اومدی چیزی شده میدونم تو بی تقصیری ولی مامانتم درک‌ کن زن ها تو زندگی برای ارامش زندگی پنهان کاری میکنن اونوقت خودشونو داغون میکنن ای کاش مامانت سالها پیش جدا شده بود 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
عزیزم طفلی مامانت از دست بابات اینجوری شده رفتاراش دست خودش نیست شاید زمانی که تو رو باردار بوده اتف ...

تقصیر من چیه آخه ، من چتای خیانتش و به بابام خوندم اون موقع هم که بابام رفته بود تا ترک کنه مامانم با کس دیگه ای رابطه داشت من با اینکه یه بچه ی ۱۲ یا ۱۳ ساله بودم چتای سکسیشو با یکی دیگه خوندم و خورد شدم دیگه چیو باید تحمل کنم؟؟

2706