2737
2734

مرور زمان 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا میتونی بهش خوبی کن 

بعد اگه اون بدی کرد و اذیتت کرد باز خوبی کن 

بعد دیگه پیام نده .... به بدی هاش فکر کن که دوست نداره به ادعاهای الکیش و اینکه تو چقدر خوبی کردی 

همیشه از خودت خوبی به جا بزار نه بدی 

که حتی اگه تو فراموشش کردی اون دلش واسه خوبیهات تنگ شه ...

آرامش در قلبی است که در تصرف خدا باشد 💙
درست نکرد من حتی چند ده جلسه روانشنایگس رفتم و قرص خوردم

نذار تو دیدت باشهدو فکوس کن رو آدمای دیگه 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2738
تا میتونی بهش خوبی کن  بعد اگه اون بدی کرد و اذیتت کرد باز خوبی کن  بعد دیگه پیام نده ...

من خیلی زیاد سخت بهش گرفتم و الکی قضاوتش کردم و همین موضوع باعث شد باهام سرد بشه هرچی سریع تر می خوام خودمو بکشم بیرون.. 

حس بدیه فکرمیکنم دراینده دیگه کسیوپیدانمیکنم منو بفهمه    

نه بابا پیدا میشه 

من حقیقتش جاتون بودم تواوج یه رابطه عاشقانه طرفم فوت کرد بماند ک حتی قصد خودکشی داشتم ولی خودمم خیلی تلاش کردم حالم خوب بشه بعد یه سال تونستم 

من فکوسمو رو خدا و عزیزاش گذاشتم الان عالیم

مهم حال الانته همیشه خوب باشی❤️

نه بابا پیدا میشه  من حقیقتش جاتون بودم تواوج یه رابطه عاشقانه طرفم فوت کرد بماند ک حتی قصد خو ...

وای چقد بد. واقعا موضوع من خیلی پیچیده نیست ی وابستگیه ک همون داره اذیتم میکنه

2706